• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

0-100 Lira arası Gitarlar?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

X_STaR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2011
Puanı
26
Arkadaşlar gitar kursuna başlayacağım için bütçem 0-100 lira arası bir şey. 120 130 da olsa alırım onda sıkıntı yok. Beni idare edebilecek gitar önerileriniz var mıdır? 100 lira limit koymamın sebebi gitara başlayıp hemen bırakırsam yazık olur diyedir. Tavsiyelerinizi bekliyorum

----------

İstanbul kartal yakınlarında olsun mümkünse -.-

----------

Suzuki SCG-2 1/2 Klasik Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Vivaldi SGC821-YW 2/4 Klasik Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Şu ikisi de çok güzelmiş :D
Rodriguez RC460BK Klasik Gitar Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Manuel Elmundo BCS39 Tunerli Siyah 4/4 Tam Boy Klasik Gitar Fiyatı

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yaklaşık 2-3 senedir bu işle uğraşıyorum bir müzik grubum filan var neyse bu kısımları geçeyim sen 100 liralık gitar alırsan o eminim dandiik bir şey olacaktır ve onu çalmaktan soğur paran varsa paranı harca iyi bir gitar al ve gitarı denemeden alma birde sonradan elektro çalmak istiyorsan asla klasikle başlama ne çalacaksan onla başla bende klasik gitar olarak Aria Ak-20 var 5-6 senedir bende iyi gitardır.Öğrenmen için sana yardım eder ama biraz daha param olsa o gitarı almazdım klavyesinin rahatsızlığı sıkar insanı.
elektro isterken klasikle başlamış biri olarak gitardan soğudum. bir çok kişiye senin söylediğini sorduğumda saçmalama bir çok kıvraklığı klasikten kaparsın ve elektroda daha rahat öğrenirsin dediler. şimdi ben klasiği yarıda bıraktım ve hiç bir şey hatırlamıyorum. gitar hero alıp hevesimi mi alsam yoksa direk elektroylamı başlasam :(

Campbell klasik Gitar ? Ücretsiz Kargo ? 3 Taksit ????? - En Uygun Campbell Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 169986990
GÜRCAN MÜZİK ALETLERİ KARTAL - En Uygun Sanchez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 165205286

şu ikisinin arasında kaldım. 100 liralık gitarın pek bir işe yaramayacağını biliyorum. Bununla temelini atabilirsem ileride daha iyi bir gitar alırım zaten. Sizce hangisidir? Birde kartalda bildiğiniz iyi bir gitar kursu veren yer var mı? :D Ya da burada yakında bir yer var oraya gideceğim galiba.

Son düzenleme:

Son düzenleme:
Geri