• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

01:18 itibari ile exploit saldırısı joymax :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan isoufo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

isoufo

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Ağu 2009
Puanı
23
01:18 itibari ile exploit saldırısı joymax :)
jV733n.png

Kendi bilgisayarından konsol ile siteye ping gönderip exploit mi diyorsun? :D :D :D :D

Sayfadan ban yemişsinizdir :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Helal lan sana Wi-Fi'den 8 mbps interneti ile joymax'ı çökerten türk. Gururlandırdın bizi :haha

Son düzenleme:
Harikasın kardeşim bunu hemen benimde öğrenmem lazım :) :'(

Sakin olun beyler belki trolldür, üstüne gitmeyin fazla :-[

Joymaxda cisko havuz sistemi var saldırı yapsanda boşa zaman kaybetmiş olursun.. Anca kendi netin o ipye erişime kapanır.. 21ci yüzyıldayız hala ddos diyosunuz ama ddosun kaç çeşit olduğunu bile bilmiyosunuz.. Hangi sisteme hangi wormu denemek gerek botnette hangi dilde saldırı yapmak gerek bunları bilmeden programla ddos yapıyorum demek kendi halinde oyun oynamaktır.. :D Kullandığınız bu crack sbotlarda dahi botnet ağı için enjek var adamlar 50bin botnet ağına ulaşmış..^^

Joymaxda cisko havuz sistemi var saldırı yapsanda boşa zaman kaybetmiş olursun.. Anca kendi netin o ipye erişime kapanır.. 21ci yüzyıldayız hala ddos diyosunuz ama ddosun kaç çeşit olduğunu bile bilmiyosunuz.. Hangi sisteme hangi wormu denemek gerek botnette hangi dilde saldırı yapmak gerek bunları bilmeden programla ddos yapıyorum demek kendi halinde oyun oynamaktır.. :D Kullandığınız bu crack sbotlarda dahi botnet ağı için enjek var adamlar 50bin botnet ağına ulaşmış..^^

TTNET kullanıyoruz 0.6 upload ile birşey yapamaz botnet bulaştıysa bile. :D Keylogger var mı onu söyle sen sitedeki MBOT 'da. :D

TTNET kullanıyoruz 0.6 upload ile birşey yapamaz botnet bulaştıysa bile. :D Keylogger var mı onu söyle sen sitedeki MBOT 'da. :D
Yok baktım bizim sitedeki sbotta mbotta ağ için enjek yoktu o yüzden içiniz rahat kullanın diyorum.. 0.6 upload ttnet ama %50 si artık 4mb uploadı var buda Syn atack için yeterli.. 10bin botnet ağın olsa saldırdığın her sunucunun network utilization kısmıda bağlantı 8.5% çıkar iner normali 0.6% bunun üzeri bilinki biri botnet yapıyor.. :D

Son düzenleme:
Yok baktım bizim sitedeki sbotta mbotta ağ için enjek yoktu o yüzden içiniz rahat kullanın diyorum.. 0.6 upload ttnet ama %50 si artık 4mb uploadı var buda Syn atack için yeterli.. 10bin botnet ağın olsa saldırdığın her sunucunun network utilization kısmıda bağlantı 8.5% çıkar iner normali 0.6% bunun üzeri bilinki biri botnet yapıyor.. :D

https://www.elitepvpers.com/forum/p...ase-sbot-1-0-38-cracked-shiva-less-virus.html

Şunada bakarmısın bir?

[FONT=&quot]Trojan.Win32.Generic!BT [/FONT] Bu windows7 olan varsa onun ekran drivarını bozabilir.. Windows10 dışında kullanmasın bunu kimse ama zararlı birşey yok.. Yalnız sbotun panel sunucusunda form uygulanmış log olarak mail atıyor Shivaya.. buda sanırım kaç kişi kullanıyor gibisinden analiz etmek için.. Ama dediğim gibi log atması bile birşey ben 2ci elden çıkan programlarla çar kasmam 4Euro verip Sbot alırım içim rahat defender açık kullanırım..

Geri