• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1 Ay Sonrasında Telefon Değiştirmem Mümkün mü?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pluotos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pluotos

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2016
Puanı
25
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 1 ay önce iPhone 6 aldım. Fakat kendimce, iOS un pişmanlık olduğunu düşündüğümden, telefonu değiştirme kararı aldım. Benim istediğim durum, vatanbilgisayara gidip (garantisi,faturası, şarj ve kulaklığı duruyor) bunu iade edip aynı fiyata yada daha düşüğe başka telefon alma şansım var mı? Yada üstüne para ekleyip. Pek bir bilgim yok bu konularda. Yardım ederseniz teşekkür ederim.

NOT: Telefonda herhangi bir hasar yok.

Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 1 ay önce iPhone 6 aldım. Fakat kendimce, iOS un pişmanlık olduğunu düşündüğümden, telefonu değiştirme kararı aldım. Benim istediğim durum, vatanbilgisayara gidip (garantisi,faturası, şarj ve kulaklığı duruyor) bunu iade edip aynı fiyata yada daha düşüğe başka telefon alma şansım var mı? Yada üstüne para ekleyip. Pek bir bilgim yok bu konularda. Yardım ederseniz teşekkür ederim.
15 günü geçtimi geçmediyse geri götür.. Alırsanda Samsung galaxy s8 tavsiyem

15 günü geçtimi geçmediyse geri götür.. Alırsanda Samsung galaxy s8 tavsiyem

Maalesef geçti :( Fakat değiştirmem mümkünse kesinlikle değiştirmek istiyorum. Yaklaşık 1 yada 1.5 ay oldu. Herhangi bir hasar (ekran kırılması, çizik) yok. Dediğim gibi kulaklığı ve şarj aleti de sağlam duruyor. Vatan bilgisayara kutusuyla götürsem mümkün olur mu bu saatten sonra?

Merhaba arkadaşlar.

NOT: Telefonda herhangi bir hasar yok.

O dediğin olay kaskosu varsa oluyor du diye biliyorum. Türkcell'de satılan cihazlarda fln aklımda öyle kalmış fakat iphoneların ikinci eli çok iyi bence o şekil satıp alabilirsin.

O dediğin olay kaskosu varsa oluyor du diye biliyorum. Türkcell'de satılan cihazlarda fln aklımda öyle kalmış fakat iphoneların ikinci eli çok iyi bence o şekil satıp alabilirsin.

2.el benimde aklıma geldi, nasıl olsa faturası ve garantisi duruyor. Üstelik 3 yıl garanti ve ekran kırılmasına karşıda garanti yaptırmıştım. Biraz fark çıksada, 200 den fazla fark çıkacağını zannetmiyorum. Ama ilk aklımda olan, kesinlikle ve kesinlikle tam fiyatına telefon değiştirmem mümkün mü sorusuydu. Olmazsa artık 2.elden satıcam.

#Bence çok aşırı telefonu yıpratan biri değilsen Mİ 6 ya bak direk :D yarı s8 fiyatına alırsın

Böyle şirketler 15 gün geçmeden alıyorlar ama telefonda kasgo varsa sıkıntı yaratmazlar geri alırlar ama aldığın fiyata almazlar ..

Böyle şirketler 15 gün geçmeden alıyorlar ama telefonda kasgo varsa sıkıntı yaratmazlar geri alırlar ama aldığın fiyata almazlar ..

Yok ben parasını geri istemiyorum zaten :) Diyelimki ben telefonumu 2.5 milyara aldım. Gidip verip 2 milyara başka telefon alıp gitmek istiyorum. Yada 2300 e. Kısacası değerinde veya değerinden biraz daha az bir telefonla değiştirmek istiyorum.

Tahminen yaparlar , ama ... çocuğuna düşersen uğraşır durursun bence git telefoncuya onlar halleder zaten .

Tahminen yaparlar , ama ... çocuğuna düşersen uğraşır durursun bence git telefoncuya onlar halleder zaten .

Bilmiyorum ben açıkca söyliyim size, 3 yıl garanti artı ekran kırılmasına karşıda garanti yaptırdım. Yaklaşık 1 1.5 ay kullandım telefonu. 2.5 a patladı bana vatandan. Telefonculara 2300 gibi bi fiyattan satmam mümkün olur mu? Yoksa gidip başka birine mi satayım. LetGo dan falan satışa koysam fena olmaz diye düşünüyorum. Sanırım satılır oradan.

Bilmiyorum ben açıkca söyliyim size, 3 yıl garanti artı ekran kırılmasına karşıda garanti yaptırdım. Yaklaşık 1 1.5 ay kullandım telefonu. 2.5 a patladı bana vatandan. Telefonculara 2300 gibi bi fiyattan satmam mümkün olur mu? Yoksa gidip başka birine mi satayım. LetGo dan falan satışa koysam fena olmaz diye düşünüyorum. Sanırım satılır oradan.

Telefoncuların verçeği fiyat 1.800 ve 2.100 arası en fazla 2.100 .. Tabikide LetGo , sahibinden.com böyle sitelerde hızlı satabilirsin anlatığına göre telefon tertemiz bide korumaları var garantili bence direk gider [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Telefoncuların verçeği fiyat 1.800 ve 2.100 arası en fazla 2.100 .. Tabikide LetGo , sahibinden.com böyle sitelerde hızlı satabilirsin anlatığına göre telefon tertemiz bide korumaları var garantili bence direk gider [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla bende telefonculardan daha iyi gideceğini düşünüyorum. İnşallah bakalım :D

Valla bende telefonculardan daha iyi gideceğini düşünüyorum. İnşallah bakalım :D

Telefonculara gitme Forum'a konu aç yada Sahibinden.com'a ilan aç sat Fiyat araştırması yap pazarlık payı koy Apple olduğu için hemen satılacaktır. Asus işlemci tarafında tırt kalıyor. Sony flnde tasarımda tırt :D Sen boş ver Mi6'yı al hepsibura da varsa yada bir ara webtekno'da satıyordu xiaomi ürünleri. Farklılık olsun dersen xiaomi mi mix al 2.400 çivarı :D

Telefonculara gitme Forum'a konu aç yada Sahibinden.com'a ilan aç sat Fiyat araştırması yap pazarlık payı koy Apple olduğu için hemen satılacaktır. Asus işlemci tarafında tırt kalıyor. Sony flnde tasarımda tırt :D Sen boş ver Mi6'yı al hepsibura da varsa yada bir ara webtekno'da satıyordu xiaomi ürünleri. Farklılık olsun dersen xiaomi mi mix al 2.400 çivarı :D

Sahibinden e koyucam en kısa zamanda. Bakalım kaça giderse artık :D

Geri