• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1 Aylık DELL 3542 Laptop i3 4005u 4GB Ram Nvidia GT820m 2GB Win10 Orjinal

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar, -CİHAZ SATILMIŞTIR.
Laptop'u 18.08.2015'te Hızlıal'dan satın aldık.Faturası garantisi herşeyi duruyor.Sıfırdan farksız durumda ve içinde orijinal Windows 10 yüklüdür.

Laptop'u satma nedenimiz masaüstü bilgisayar toplama niyetimiz olmasındandır.Laptop'u kadeşime almıştım ancak o daha fazla oyun performansı istediği için bunu satıp yeni baştan bir bilgisayar toplayacağız.

Laptop'un özellikleri:

15.6" 1366x768 HD Ekran

i3 4005u 1.7Ghz 4. Nesil İşlemci

4GB 1600Mhz DDR3L Ram

Nvidia GeForge GT820m 2GB DX12 Ekran Kartı

500Gb Harddisk

DVD-Rom

Kart Okuyucu

2 Adet USB 2.0 ve 1 adet USB 3.0 girişi

HDMI ve Headset girişi

FİYAT : 950TL dir. CİHAZ SATILMIŞTIR.
Ürün linki ve fiyatını görebilirsiniz ona göre yorum yapın.
Ürün Linki:

Resimler:

poL61a.jpg

aD6z92.jpg

1kXJ9B.jpg

oZ1VPR.jpg

4k5zYp.jpg

Son düzenleme:
Konu biraz önem verseniz şahsen ben o yazıdaki fontla yazılan yazıyı okumam biraz açık ve netleştirmek sizin için daha ideal birde fiyatı ne kadar ne istiyorsun pc için

Konu biraz önem verseniz şahsen ben o yazıdaki fontla yazılan yazıyı okumam biraz açık ve netleştirmek sizin için daha ideal birde fiyatı ne kadar ne istiyorsun pc için
Maçtan sonra tekrardan biraz daha büyük fontta yazacağım ilanı.Fiyat 950TL Şuan sıfır fiyatı 1350 lira civarında.

Kaç lira olmalı sence?

Bunu ben söyleyemem piyasayı araştırman gerekir.Sırf 1 Aylık diye 0 ürün satmış olmuyorsun.Ben Lenovo Z580 i7 3632QM - 8GB Ram - 2 GB 128Bit 635M Nvidia Ekran kartı - 1TB HDD Laptop sattım üstüne yanında tablet telefon ve çanta hediyesi verdim.Tabi telefonla tabletin sorunu vardı alıcıyada söyledim uğraşcak vaktim olmadığını.Sattığım fiyat ise 1.250TL cihaz 2 Yıl 4 aylıktı.

Bunu ben söyleyemem piyasayı araştırman gerekir.Sırf 1 Aylık diye 0 ürün satmış olmuyorsun.Ben Lenovo Z580 i7 3632QM - 8GB Ram - 2 GB 128Bit 635M Nvidia Ekran kartı - 1TB HDD Laptop sattım üstüne yanında tablet telefon ve çanta hediyesi verdim.Tabi telefonla tabletin sorunu vardı alıcıyada söyledim uğraşcak vaktim olmadığını.Sattığım fiyat ise 1.250TL cihaz 2 Yıl 4 aylıktı.

Garantisi bitik cihazı o fiyatlara satman normal zaten.Ben zaten zararına satıyorum aldığım fiyat belli sattığım fiyat belli.2 3 yıllık garantisi bitmiş saatlerce açık bırakılmış bir laptop değil.Sıfır alacaklara alternatif ekonomik bir çözüm benim ürünüm.İsteyen alır isteyen almaz umurumda da değil.Lütfen bir daha da konuma birşey yazıp ilanımı baltalama, fiyat bilmeden şöyle böyle diyorsun boşuna ilanımı baltalıyorsun.

Garantisi bitik cihazı o fiyatlara satman normal zaten.Ben zaten zararına satıyorum aldığım fiyat belli sattığım fiyat belli.2 3 yıllık garantisi bitmiş saatlerce açık bırakılmış bir laptop değil.Sıfır alacaklara alternatif ekonomik bir çözüm benim ürünüm.İsteyen alır isteyen almaz umurumda da değil.Lütfen bir daha da konuma birşey yazıp ilanımı baltalama, fiyat bilmeden şöyle böyle diyorsun boşuna ilanımı baltalıyorsun.

Hayır dostum benim demek istediğim özellikler açısından.

İşlemci U serisi... Ekran kartı ise 2. Seviye 800 serisi. Bu fayata daha iyisi alınır bence. Fiyat yüksek. Hayırlı satışlar.

İşlemci U serisi... Ekran kartı ise 2. Seviye 800 serisi. Bu fayata daha iyisi alınır bence. Fiyat yüksek. Hayırlı satışlar.
Bu kadar az kullanılmış ve daha iyisini bul getir 10 tane ben alacağım.Trink para 10 bin lira.Ne dersin? garantisi faturası herşeyi olacak ve bir aylık veya iki aylık cihaz olacak.Haber bekliyorum senden.Param hazır.

----------

Ulan kırk yılda bir foruma girdik herkesde bir karalama bir kötüleme.Beğenmiyorsanız ne diye mesaj atıyorsunuz arkadaşım? "fiyatı yüksek" sanane? biliyor musun sıfır fiyatını? ürünün az kullanılmış oluşunu göz önünde bulundurmadan yorum yapıyorsunuz.Sonra forum neden ölüyor.Sizin gibiler yüzünden ölüyor neden ölecek? hayırlı satışlar de geç.Ben hepinizin konularına girip sizi veya yapmak istediklerinize karşı kara eleştiri yapıyor muyum? silin konuyu gitsin küfür ettirecekler en sonunda.

----------

Arkadaşlar konuyu bazı art niyetli arkadaşlar yüzünden kilitliyorum ki karalama eylemlerine daha da devam etmesinler.

Cihazı alma niyeti olan arkadaşlara 900 liraya kadar indirim yapabilirim veya 950 liradan kargo bana ait şekilde bırakabilirim.

Faturası garantisi Windows 8.1 ile gelmişti onun keyi ve recovery cdleri Windows 10 a geçtikten sonraki orijinal keyleri dahil hepsini vereceğim alan kişiye.

Bana özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.Konuyu açık tutmak isterdim ancak işsiz işsiz forumda gezip kime laf etsem diye uğraşan bir garip kişiler yüzünden konuyu kilitlemek durumundayım yoksa bunlar işi başka boyutlara çekecekler ve konuyu saptıracaklar.

İlgilenen herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.Umarım kısa zamanda bu tarz kişileden temizlenir forum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri