• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Cap Databese

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bossyy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bossyy

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ara 2012
Puanı
5
100 Cap Silkroad R skilleri mevcut

Database;
Backup.rar
Client; Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!
Media;Files.fm - fast image and document sharing.

Databese'ye ait görseller.
hxj43.jpg

hxj9h.jpg

hxjbu.jpg

hxjdd.jpg

hxjfb.jpg

hxjgn.jpg

hxjhg.jpg

hxjj7.jpg

hxjkf.jpg

​Not: RZ'den alıntıdır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
​Tabiki hemen ediyorum

----------

​Media konuya eklendi

Teşekkürler çok işime yarayacak 120 dblerden sıkılmısdım farklı bi paylasım olmus bi arkadasımda gormusdum istemişdim vermek istememişdi bayadır heves ettiğim bi DB emeğine sağlık.

Kardesım Ben Db yı Kullandım Db Guzel Hos Ama Unıqlerın Bolgelerınde Bug Var Onların Kodları Falan Varsa Acılen Atarmısın Gercekten Cok Gereklı Sımdıden Tesekur Ederım :d

Db denendi yeni char acınca shard güncellenmiyor ve bir çok bug var ıtem bugu var + unique yerler buglu dc atıyor + resimler db ile uyusmuyor bazı seyler eksik fixlenirse qzz db olur teşekkürler

BSOJ Hatası verior biraz yardımcı olurmusunuz bu client ssürümü hakkında

Beyler Bende Aynı Sekıl Db yı Kullandım Halada Kullanıyorum Gercekten Yapan Kısıyede Bunu Paylasan Kısıyede Cok Tesekur ederım Ben Butun Lag Bug Vs. Herseyı Yaptım Ama Sadece Unıqlerde Sıkıntı Var O Resımdekı Yenı Unıqlerın Yanına gıdınce Oyundan atıyor Onun Bugunu Cozebılecek Veya Kodu falan varsa Atabılecek bırı varmı

Teşekkürler DB kurdum güzel bir db fakat çok sayıda bug var hemen hemen herşey buglu bunlarıda fixledim güzel bir server oluşturdum paylaşım için teşekkürler

Deselerki.
Bu DB Yi Yapan Adam Kör Oldu.
İnanırım.
Arkadaşlar Bu Şimdiye Kadar Gördüğüm En İyi DB.
Anlaşılan Bir Kaç Bug'u Varmış.
Fixleye bilen Arkadaslar Linkleri Bizimle Paylaşırlarsa Sevinirim.

Saygı Ve Sevgilerimle İyi Forum'lar Dilerim

O kadar güzel bir database değil 2-3 güne belki daha az sürede yapılabilir aynısı

:rbk: Dbde cok fazla bug var özel itemlerden alınca dw 'deki oyundan atıyor uniqlerin yanına gidince atıyor tavsiye etmiyorum şahsen

Kardeşim NPC'deki Bagzı eşyalar Alınmıyor nedeni Nedir Örnegin Pet'ler. silk oldu halde almıyor... ßirde eklediklerimi'de alamıyorm :)

Geri