• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Cap Sadece Ch tavsiye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -CapsLock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
100 cap sadece Çin bi servera başladım önce her yerde favorim olan s/s nuker açtım ama kervanda filan her gelen glaive veya bow tek skille alıyor sinirimi bozdu. Setimde çok kötü değil oysaki neyse yeni char açıcam glaive veya bow düşünüyorum BUİLD ve SET önerilerinizi almak istiyorum

Furkan'cım 100Cap CH'de favori buildim FullSTR Bow / Force / Fire'dır. Sen dediğimi dinle. :D Hangi pvp server? Ö.M.'den yolla bi inceliyim. :D

int force cold sword gider garment yap seti strler bırsey yapamaz

Fire/Force/Glaive buildi aç derim ama seti ve statlarını çok iyi yapabilirsen her alanda çok iyi gidersin

Geri