• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Cap tavsiye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atiba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Atiba

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
20
Arkadaşlar 100cap te hem unique hemde pvpde iyi olcabilceğim bir build istiyorum sizden istediğim

Ne gibi bir build yapabilirim hybird'a kafam daha yatkın şuan ama kaça kaç olursa daha iyi olur hangi build olmalı hangi skiller olmalı set ne olmalı vs. yardımlarınızı bekliyorum :D

Son düzenleme:
eğer setini sağlam yapacaksan hybird spear 7:1

aynen iyi bir setle arkadaşın dediği gibi light cold spear mükemmel oluyor ya da bp de yaptığın gibi bow da güzel oluyor :) ama önerm spear nuker den yana :) ben nedense hybrid oynayanıyorum :D

aynen iyi bir setle arkadaşın dediği gibi light cold spear mükemmel oluyor ya da bp de yaptığın gibi bow da güzel oluyor :) ama önerm spear nuker den yana :) ben nedense hybrid oynayanıyorum :D

bp'de bow ile çok şey yaptım aslında set kötü olmasına rağmen ama , bu sefer nukerden yanayım ama upre int pvpde snow bitine kadar hakim olur gibi geliyor hybird spear veya s/s nasıl düzen yapabilirim biri öneri yapabilirse sevinirim

benden sana ayrıntılı hybird rehberi :D 100 capte sana 99x3 den 297 tane stat gelir eğer 7:1 yapacaksan 297/8=37,125 :) küsüratları atarsak 37 kez str ye vericeksin buda 12 level+1 kez str ye vericeksin demek :) artık gerisi sana kalmış :) ha istersen 8:1 yapabilirsin 3:1 yaparsın 5:1 vs vs diye gider :) ama yukarıda dediğim gibi eğer eu arıyorsan değişik bir şeyler arıyorsan :D wizard/warlock öneririm :)

----------

ayrıca ne kadar fazla str ye verirsen damaqe o kadar azalır belli seviyeye kadar dayanıklılık artar sonrasında dayanıklılıkda düşer :) iyi ayarlamak lazım dengeleri :) son önerimde hybird yapıcaksan ağırlıkla pvp yapabilirsin :)

benden sana ayrıntılı hybird rehberi :D 100 capte sana 99x3 den 297 tane stat gelir eğer 7:1 yapacaksan 297/8=37,125 :) küsüratları atarsak 37 kez str ye vericeksin buda 12 level+1 kez str ye vericeksin demek :) artık gerisi sana kalmış :) ha istersen 8:1 yapabilirsin 3:1 yaparsın 5:1 vs vs diye gider :) ama yukarıda dediğim gibi eğer eu arıyorsan değişik bir şeyler arıyorsan :D wizard/warlock öneririm :)

----------

ayrıca ne kadar fazla str ye verirsen damaqe o kadar azalır belli seviyeye kadar dayanıklılık artar sonrasında dayanıklılıkda düşer :) iyi ayarlamak lazım dengeleri :) son önerimde hybird yapıcaksan ağırlıkla pvp yapabilirsin :)
şuan 8:1 olarak düşünüyorum ayrıca pvp yapıcam genelde ama unique'de iş görmezmi diyorsun

şuan 8:1 olarak düşünüyorum ayrıca pvp yapıcam genelde ama unique'de iş görmezmi diyorsun

unique de iş görür ama hani bi daggerin elinden alamaz :D bak pure int yapıp seti iyi dizersen serverin en iyi setlerinden birisini yaparsan uniq dede pvp de de baya bi iş görür ha hybird yapıcaksan dediğim gibi fazla pvp ağırlıklı olur char :)

unique de iş görür ama hani bi daggerin elinden alamaz :D bak pure int yapıp seti iyi dizersen serverin en iyi setlerinden birisini yaparsan uniq dede pvp de de baya bi iş görür ha hybird yapıcaksan dediğim gibi fazla pvp ağırlıklı olur char :)

aynen bende onu kast etmiştim ne bileyim ya oldum olası hybrid kasmadım ya alışamadım pek :D bir ara deneyip görmem lazım benim favorim light cold spear <3 :)

aynen bende onu kast etmiştim ne bileyim ya oldum olası hybrid kasmadım ya alışamadım pek :D bir ara deneyip görmem lazım benim favorim light cold spear <3 :)

bende light cold u seviyorum ama bu buildi açıktan sonra herkes nuker olunca bir şeye yaramıyor :D bak üstte nasıl yapılacağını anlattıp instat yani direkt son level olan server bul orada dene kendini :)

Geri