• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100 Level Light/Cold/Bicheon 8/1 Hybrid Nuker Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieWithHonoR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DieWithHonoR

Statlar için her 8 lv de bir 1 lv str uplanıcak lv atlayarak böyle devam ediceğiz 80 level e kadar int 80levelden sonra 90 level'e kadar
sürekli strye verin 90dan 100lv e kadar ise 98lve kadar full int 100 level'e kalan 2 level full str gidicegiz. Böylece Stat Sorunumuz Ortadan Kalkmıştır.

Giyilecek İtemler.
prod9hb8.jpg

bigshield10.jpg
bigsword10.jpg

Kıyafet Olarak Protector Giyeceğiz Çünki Hem Phy Hemde Mag defans ortalanıp buildimize uygundur. Defans ve Mag açığımızı Bu setle Kapatacağız.
Charımız Pvpde Saglam Olacak intler kadar fazla vurmasada daha dayanıklı olacak bunun S/S mizin en az +5 olması gerekiyor.

Skiller Bölümü :

Skiller konusunda bir sürü yapılandırma var ama benim yaptıgım yapılandırma en ideali.

8/ 1 Hybird - Lighting / Cold / Bicheon Nuker Açılacak Skill Tablosu:
Kırmızı İle Gösterilen Skiller Kesin Açılacaktır.
Mavi İle Gösterilen Skiller İsteğe Göre Açılır.

PisdF.png

coldskill.bmp

bicheonskill.bmp

# Up

Konuyu hortlattım ama beyler bu yapılandırma tutar mı dersiniz ? :haha

Geri