• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

%1000 "Joymax Day" Event'i Hakkında Bilgilendirme...

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
%1000 "Joymax Day" Event'i Hakkında Bilgilendirme...

Evet arkadaşlar bu konuda her kafadan birşeyler söyleniyor.Ben bir kaç günlük araştırma sonucunda en doğru bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim.

* Joymax ileride büyük güncellemeler getirecekmiş.Bu yüzden bu işin ilk adımı olarak bu ayın 20'sinde güzel bir güncelleme getirdi.

* Birde belli bir süre için belli şartlar ile EXP Rateleri 3 veya 4 haftalık %1000 (10x) yapacaklarını duyurdular.

* Çoğumuzun bu konu ile ilgili bir bilgisi bulunmamakta ve Joymax yalan söyledi , kandırdı vs demekteler.Joymax bu kadar geniş çaplı şekilde bunun reklamını yaptıktan sonra bunu yapmak zorunda , yoksa rezil olur.

* Bende bu konuyu detaylıca araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.Öncelikle şartları inceleyelim ;

C6ON2.png

* Resimdede görüldüğü gibi "20 Kasım - 27 Kasım" arasında "SHARE" eventi yapılacak.Bu eventin sonucuna göre %1000 (10x) eventi başlatılacakmış.

* Yani bu şu demek oluyor.20-27 Kasım arasında ;

[Facebook link for each game]

▶ Go to Official Silkroad Online Facebook Page: https://www.facebook.com/officialsilkroad
▶ Go to Official Digimon Masters Facebook Page: https://www.facebook.com/digimonmasters
▶ Go to Official Silkroad R Online Facebook Page: https://www.facebook.com/officialsilkroadr
▶ Go to Official Knight Age Facebook Page: https://www.facebook.com/officialknightage

189696_513922728631978_116467328_n.jpg

Bu oyunların "Facebook" sayfasında bir adet resim paylaşılmış.Bu resmin belli bir kullanıcı sayısı tarafından paylaşılması isteniyor.Bu rakamlar şöyle ;

Go to Official Silkroad Online Facebook Page: İstenen : 4.000 Tane Paylaşım => Şu an paylaşan kişi sayısı : 5.985
Go to Official Digimon Masters Facebook Page: İstenen 4.000 Tane Paylaşım => Şu an paylaşan kişi sayısı : 5.395
Go to Official Silkroad R Online Facebook Page: İstenen 1.000 Tane Paylaşım => Şu an paylaşan kişi sayısı : 1.406
Go to Official Knight Age Facebook Page: İstenen 1.000 Tane Paylaşım => Şu an paylaşan kişi sayısı : 435

Eğer 27 Kasım "Salı günü bakımdan önceye" kadar bu istenen paylaşım sayısını aşan oyunlara , 27 Kasım günü %1000 (10x) eventi getirilecekmiş.

* Eğe bu katılım sayısına ulaşılamayan oyun olursa o oyun bu eventten mahrum kalacak.

SONUÇ OLARAK : Joymax'ın şu an için tutmadığı bir söz yok.Bize 1 hafta süre verilmiş.Bu süre sonunda 3 veya 4 haftalık %1000 (10x) eventi başlatılacak.

İyi o zaman bende paylaştım.
Bari uzun süre yapsınlarda amele gibi kasmaktan kurtulalım

Abi zaten amele gibi kasmasın kimse diye adamlar level atlamak için gerekli olan expleri % 40 düşürdüler önceden 119 dan 120 olmak için 20 milyon exp kasman gerekirken artık 12 milyon gerekiyor.Birde exp event getirdilerki bunlar yeni updatenin yani oyuna arabia updatesinin geleceğinin habercisidir.120 olmayan kalmasın son çağrı dercesine adamlar event yapıyorlar.

Abi zaten amele gibi kasmasın kimse diye adamlar level atlamak için gerekli olan expleri % 40 düşürdüler önceden 119 dan 120 olmak için 20 milyon exp kasman gerekirken artık 12 milyon gerekiyor.Birde exp event getirdilerki bunlar yeni updatenin yani oyuna arabia updatesinin geleceğinin habercisidir.120 olmayan kalmasın son çağrı dercesine adamlar event yapıyorlar.

Durbakalım su event baslarsa ciddi ciddi benim charları devreye sokarım.
Rev 6 sıralamasında liste başını alırım yine.

Durbakalım su event baslarsa ciddi ciddi benim charları devreye sokarım.
Rev 6 sıralamasında liste başını alırım yine.

Valla abi ben 13 dg +12 setimi bile yaptım ama joymax oyuna müdahele etmek için çok geç kaldı oyundan tat alamayınca ne var ne yok sattım bidaha başlarmıyım belki yeni bir serverde :/

Exp aslında kalıcı olarak 10x arttırılmalı normalinde zaten oynanacak halde değil oyun.110 dan sonra ayda bir level atlamaya başlıyorsun

Exp aslında kalıcı olarak 10x arttırılmalı normalinde zaten oynanacak halde değil oyun.110 dan sonra ayda bir level atlamaya başlıyorsun

İnanki böyle bir şey olursa hiç zevki kalmaz herkes 120 olacağına ben sadece uğraşanlar 120 olsun daha iyi.

----------

Bende senin gibi düşünüp hayal kırıklığına uğramıştım :)

----------

Abi adamlar o resmi kapak fotoğrafı olarak eklemişler millet kapak fotoğrafını bile paylaşmış 1000 kere , asıl paylaşılması gereken resim budur.
https://www.facebook.com/photo.php?...8.131653.111620888548&type=1&relevant_count=1

resmi incelersen zaten davetiye diye adlandırmışlar.

Çok teşekkürler bende kapağı paylaşıyordum :D

#Güncel

Bir tek Knight Age kaldı 501 paylaşımı var paylaş paylaştır :)

Hedef 1.000 kişi :)

Aynen :D Beyler hadi herkes paylaşsın sadece Knight Age kaldı , son 365 kişi :)

NOT : Herkes birden fazla paylaşım yapabilir herkes 10kez paylaşsa 40 kişiyle bitiririz bu işi :)

-----

Edit : Ben 60kez paylaştım şuan 700 kişi paylaştı son 300 kişi :)

Son düzenleme:
Tüm oyunlar 10 000 den fazla paylaşıldığılda extra ödüller ve event süresinin uzaması gibi seçeneklerde var :) Hayırlısı olsun

durbakalım ortalık fena karışacak gibi. Premiumsuz sanırım giremeyeceğiz eğer sözlerinde durursalar.

Geri