• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1000' ler Ailesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Baktım ki 1000' ler ailesine girmişiz , daha geçen yolu yarıladık diye konu açtıgımı hatırlıyorum. :shm:
https://www.maxigamerz.com/f224/yolu-yariladik-209621/

k9rmj.png
8E7BVk.png

Son düzenleme:
Hayatinda hic bir sey degismeyecek tebrikler

Hoş geldin ah 1000'ler ah 1500'ler ailesinde kopuyoruz biz parti var burda :D

PEZLZ9.jpg

Sen şimdi bana diss mi attın? Başına büyük bir bela aldın!

Edit: Şaka bir yana, bir şeyler yapan insanlar her zaman bilinir ve tanınırlar. Ama bence önemli olan sanal dünyadaki konumdan ziyade gerçek hayatta da bir şeyleri başarabilmektir. Hoş, hangimizin gerçek hayatı buradaki gibi güzel ki? Şahsen benim pek değil. Bir kaç şey dışında işte. Başarılarının devamını diliyorum. Bu foruma böyle adamlar lazım zaten :)

PEZLZ9.jpg

Sen şimdi bana diss mi attın? Başına büyük bir bela aldın!

Edit: Şaka bir yana, bir şeyler yapan insanlar her zaman bilinir ve tanınırlar. Ama bence önemli olan sanal dünyadaki konumdan ziyade gerçek hayatta da bir şeyleri başarabilmektir. Hoş, hangimizin gerçek hayatı buradaki gibi güzel ki? Şahsen benim pek değil. Bir kaç şey dışında işte. Başarılarının devamını diliyorum. Bu foruma böyle adamlar lazım zaten :)

Virgüllemeleri hatalı yapmışın :( sonda 3 sıfır olsaydı olurdu ama bu şekilde anlamsız bir sayı olmuş :D

Benimde 1256 olmuş iyimiş ya :D

Beyler size bir konu hortlatayım, vay anasını ya kaç yıl geçmiş

Geri