• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

100CAP CHN EN İYİ PVP CHarı HANGISI ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SaintSky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SaintSky

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Kas 2013
Puanı
1
Arkadaşlar 100Cap CHİN SW DE En iyi pvp charı hangısı sizce ?

Birde Glavie pvp charım var chin sw sizce garment mı pro mu gıymelı ?

Sadece 100cap CH ise server ; Force+Fire+Heuksal yap eğer birde set yaparsan tadından yenmez.
Sword & Sheild katılmıyorum, INT çarlarda snow muhabbeti bittimi çarda bitiyor. Çok ama çok sağlam set yapman lazım INT için.

100cap sadece CH ise dediğim buildi yap olmadı Fire+Heuksal+Bicheon (DUAL) yap.
Dual da da çok ama çok düşük ölme riskin.

Üstteki yazdıklarım build içindi, setini kesinlikle Garment yapmalısın. Eğer çift set yaparım diyorsan STRlere karşı PRO yap çok zor yatarsın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sadece 100cap CH ise server ; Force+Fire+Heuksal yap eğer birde set yaparsan tadından yenmez.
Sword & Sheild katılmıyorum, INT çarlarda snow muhabbeti bittimi çarda bitiyor. Çok ama çok sağlam set yapman lazım INT için.

100cap sadece CH ise dediğim buildi yap olmadı Fire+Heuksal+Bicheon (DUAL) yap.
Dual da da çok ama çok düşük ölme riskin.

Üstteki yazdıklarım build içindi, setini kesinlikle Garment yapmalısın. Eğer çift set yaparım diyorsan STRlere karşı PRO yap çok zor yatarsın.

çift set yapıcaksa strlere karşı armor yapması daha mantıklı değil mi?

Teşekkür ederim Ama Dual sevmıyorum ve oynayamıyorum. Fire+Force+Heuksal nasıl olur ? Veya Fire+Force+Bow sizce hangısı ? Server Sadece chin 100cap. ve seti garmentmı yapmalıyım

çift set yapıcaksa strlere karşı armor yapması daha mantıklı değil mi?

Pardon yanlış yazmışım, kafa gitti :)
Armor yaparsan arkadaşın dediği gibi STR lere karşı daha dayanıklı olur. Garment'i sadece mümkünse INTlere karşı kullan. Garment set görünümü iyi olabilir ama görünüm değil, sağlamlık önemli.

Pardon yanlış yazmışım, kafa gitti :)
Armor yaparsan arkadaşın dediği gibi STR lere karşı daha dayanıklı olur. Garment'i sadece mümkünse INTlere karşı kullan. Garment set görünümü iyi olabilir ama görünüm değil, sağlamlık önemli.
2Sinin ortası pro dizsem nasıl olur ? :)

2Sinin ortası pro dizsem nasıl olur ? :)

Hiç iyi olmaz, önermiyorum. Ama dizsende mecburiyeten olur.
INTlere karşı Garment, STRlere karşı Armor.

Zaten Armor item çok ucuz ve çok bulunur aslında. Armor item yapmak sıkıntı değil önemli olan garment yapmaktır.

Teşekkür ederim Ama Dual sevmıyorum ve oynayamıyorum. Fire+Force+Heuksal nasıl olur ? Veya Fire+Force+Bow sizce hangısı ? Server Sadece chin 100cap. ve seti garmentmı yapmalıyım

dual bende pek ısınamadım el çabukluğum pek yok diye sanırım :D force glavie efsane oluyor tadından yenmiyor fakat force bow da yenilip yutulur değil onunda bir başka havası oluyor bence :) ayrıca dedikleri gibi 2 set hiç olmadı param yok arkadaş ben uğraşamam onunla bununla diyorsan tabi ki pro set :)

Geri