• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

#105 Baron görevi'ni kolaylaştırmak için Templedeki uniquelerin Bugları

_N0TH!NG_

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Mar 2010
Puanı
2
Evet arkadaşlar ilk önce bir warrior çarına ihtiyacımız var.Bununla attack olan çarımıza protect skilli verecez ve Warrior çarını unique'nin ulaşamayacağı biyere götüreceğiz.(Üst taraf olabilir) Biraz vuruyor sonra bug'a giriyor. Bu bug Sphinx için geçerlidir.

Burada warrior'u çekebileceğiniz ideal yeri gösterdim

1666n.jpg

Daha Sonra Sekhmet ve Nepthysis in bugları da aynı ilk önce Warrior çarı en sondaki merdivenlerden çıkarıyoruz daha sonra protect skillini verdikten sonra geri indirip sol köşeye götürüyoruz ve bu 2 unique böyle bug'da kalıyor.Horus'un bugu yok ama uğraştığınızda oluyor bug.
Osiris'in ki ise kapının arka tarafı yani kapının açık olduğu yerin yan tarafı o köşeye çekin daha sonra da kapının tam hizasından atak yapmaya başlayın.Bug'a giriyor.

Ben çok uğraştım ve buldum sizin de kolaylıkla yapmanız için paylaştım.
Diğerlerinin fotoğraflarını bulamadım bulursam atmaya çalışacağım. İyi Oyunlar

Geri