• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 Cap Zszc Fixli Database + Samarkand

oguzhanCoders

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Ağu 2013
Puanı
4
Database Link : Files.fm - fast, free and safe cloud file hosting
Uyumlu Full Client : FightRoadOnlineFullClient - 4shared - İndir - Aliyev Malik
DNS AYARLARI 8.8.8.8 8.8.4.4

EMEK DATABASEDIR ITEM DÜSME ORANI 4X
11 DG SİLAHLAR SAMARKANDAN MOBDAN DÜSÜYOR.
11 DG STONE SAMARKAND MOBDAN SPAWNM İYİ EGLENMELER :)

Görüntü:
622713870.jpg
2z3xb9f.jpg
2eyi1sj.jpg
m97r3.jpg

buglu bişeyi paylasmam saten fixliyip paylastım okadar millet ugrasıyodu yapamyanlar vardı böle server acmayı isteyenler vardı bende yapıp pylsym dedim
V2 yi gelısıtırcem simdi baslıcam :D npc ekleyıp npcye 11 dg setle silahları koyucam

eline sağlık bence Npc Egyp wepleri ekle sos nova artık ne olursa coin ile alınsın o coinler Moblardan düşssün

ozaman toplu bi öneri :)

Npc - Npcye 11 Deg Egyp Sos Wep Set Coin ile coin ler 101 -110 Moblar arası
Aynı şekil zszc eski sitemdeki Advleride ekleyebilirsin
Ceşitli basit event itemleri Hp Mp Atack Rate Scroll Gibi.

Ve son olarak Zszc icin adam gibi bi panel :) ve Fileslerin acıkları fixlenmiş hali onnumara paylşaım yapmış olursun ^^

Peki Dediginiz Gibi Yaparım Panel Kodlamasıda Yapcam Zszc İcin Suan Programları Kuruyorum o.O FGW'yı eklemeyı planlıyorum inşllah olursa localımde kurulu suan alexhandıra yı acıcam regiondan cekıp :D güzel bişe yapmayı planlıyorum sonra yayınlıcam :)

Adamsın saten zszc güzel bi panel ve fileslerin acıkları fixlenmişi olmassa yaptığın db nin anlamı kalmıyor cok fena saldırı alıyor takipteyim :)

Facepalm. ZSZC Serverinda EGY itemler yoktu ki... Daha doğrusu, EGY item görünümünde fakat normal item değerinde itemler vardı. 11DG en yüksek SoS vardı oda 11DG...

Oguzhan kardeş elıne koluna sağlık dıyorum çok sağol çekiyorum arşive hemen.

----------

Yalnız clıent ındıremedım ben oguzhan ındırmenın yolu nedır acaba bı bılgı vere bılırmısın

Geri