• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 Level Baron Görevi

1337Crusher

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
10
i1mdl1.jpg

Bu konu Rev6 forumundaki Phoenix_BR'nin konusunun Türkçe'ye çevrilmiş hâlidir. Resimler de yine Rev6 forumundan Phoenix_BR , KulluMullu, Banaantje, Luks ve _TAu'dan alınmıştır. Deepblue açılmasını istedi ve ben sadece çeviriyi yaptım. Resimleri abidinsefa daha güzel hâle getirdi. Başlayalım...

Joymax Baron görevini oldukça berbat etti. Silkroad hayatımın en kötü ve en zor göreviydi. Olayı resimlerle hızlıca izah edip temple unique'leri hakkında resimlerle bilgiler vereceğim :

Öncelikle şunu söylemeliyim, bu görevi KESİNLİKLE yalnız yapmayın. Görevi yapmak için sağlam bir party bulun :

1) Gerekli NPC'lerle konuşup görevi alıyoruz.

2) Çok güçlü canavarlardan 100 adet görev itemi toplamak için Tomb'un orta odasına gitmeliyiz. Pek de kolay değil... Üstüne üstlük bu evrede yapmamız gereken 7 görev var ve bu da toplamda farklı farklı canavarlardan 700 görev itemi eder. Tomb'un orta odasına gidenler beni anlayacaklardır... Bu cidden had safhada zor... Bu canavarlar çok fena vuruyor üstüne üstlük tüm unique'leri öldürmeniz, eğer tanksanız da partiniz için tanklamanız gerekli. Son görevde, 6 kişi olan bir partide görev için yaklaşık bir buçuk saat uğraştık, ve birkaç defa öldük. Ekran görüntüleri :

20qas9e.jpg

3) Görevin en eğlenceli kısmı. 700 görev itemini topladıktan sonra artık Baron görevini bitireceğimizi düşünüyorduk. Ama yanılmışız :( Bundan sonra yeni bir görev aldık ve bu görevde unique'lerden 50 görev itemi toplamamız gerekti. Kısa yoldan anlatmaya çalışırsak, içeride 5 tane unique var, bu demek oluyor ki tombda yaklaşık 10 defa girmeliyiz. Eğer premiumunuz varsa bu süre 2 gün ediyor... Artık görevi yapmayı arzuluyorduk. Biliyorduk her açıdan zor bir görevdi ama... "Hadi deneyelim !" dedik ! Tomb'a gittik ve bir defa Sphinx'i öldürdük. Asıl sürpriz, tüm parti için sadece 1 item düşüyor, o da banaydı... diğerleri hiçbir şey alamadı :) Eğer anlatabildiysem, görevi yapmanız yaklaşık 2 hafta sürecektir çünkü unique'leri kesen sadece siz olmayacaksınız... Sadece havalı "Baron" tagı için yapıyoruz bunu. Harika <3

+ Bonus:

Temple'daki unique'lerden bazıları, bana Hidden skillinin 12 ve 13'ünü vurdular... Partiden bir arkadaş Hidden Lv 13 yedi ardından canavar ona yaklaşık 50k vurdu! Dikkatli olun.

241kt47.jpg

wv1mya.jpg

2rzwjg6.jpg

5zjd6u.jpg

2li9bbk.jpg

r0xv7p.jpg

2z5kad5.jpg

212bayd.jpg

vrfrxf.jpg

]
abphlc.jpg

k4xmds.jpg

oa3gw8.jpg

Temple'da yapmamız gereken bazı gereksiz görevler de var. Ama güzel görevler de yok değil. Canavarları öldürdük, hunterları, traderları ve thiefleri öldürdük vesaire vesaire... Aslında oldukça eğlenceliydi ^^

İşte bu kadar... şimdilik.

Baron ve Senior General görevini yapmış bir karakterden ekran görüntüsü (Baron resmi CSro'dan, Senior General resmi SoulTaker'dan alınmıştır. SoulTaker'a teşekkürler :) ) ;

qxugrl.jpg

9a9yxx.jpg

2n8v9c2.jpg

Baron görevi yapmış bir çar resmi de koysaydın keşke hevesimiz artardı :D

Çok güzel olmuş konu fakat bir baron yazısı için yapılcak iş değil yani :D

Ama bir de çok kolay bir görev olduğunu düşün. O zaman da herkesde Baron yazardı. Bence değerli şeylerin alabilitesi yüksek olmalı.

Abidin ve sen güzel iş çıkardınız :) Tebrik ediyorum Gediz. Yanlız 1337Crusher yazısının saydamlığı biraz daha düşük olsa daha iyi olurdu :)

Senior General'ide bulursak sevinirim :) Oyunda China karakterlerde var unutmayalım :)

Teşekkürler BAya Ugrasmış Olmalısın İlk Resimdeki Nick Çok Dikkat Çekici :D:D

105 lvl Olmam 1 2 gün daha Sürer Sanırım SağLam Eu Partiye sahibim fakat açıkcası pek gözüm yemedi Anlatım güzel umarım altından kalkabilirim.Emeğinize sağlık.

off bu ne yaa böle 2 hafta görev mi sürer baronet yazdırmak bu kadar kolayken bu çok zor olmuş yaa anlaşılan baron yazısı herkese nasip olmucak

Geri