• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105 LvL Baron Görevi

AhmedKemal

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
41
1. Görev = Avrupali oyuncular General Ratchel'den görevi alarak başlıyoruz.

42664648.jpg

21drhol.jpg

Görevi aldıktan sonra bizi Alexandıraya yolluyor Haritada işaretli olan Valiye oraya teleport olarak ulaşabilirsiniz.

2crowmv.jpg

2. Görev = Valiye görevi ulaştırdıktan sonra valide bizi Doktora gönderecek.

11hx9fm.jpg

Doktoru aşağıdaki haritada alexandırada bulabilirsiniz .

2u8x9wh.jpg

3. Görev = Doktorla konuştuktan sonra bizi Templeye Orta seviyeye gönderiyor. Amacımız 100 Tane Elite Lighting Kepri ve ya Demon bug kesip 100 tane mavi poşet toplamak Unutmayın "Exp item share" olan bi partiye girmeniz ve masterı sizden önce
ışınlanmasi gerekiyor orta seviyeye geçmek için düşük seviyedeki temple görevini önceden bitirmeniz gerekmektedir. 100 tane Mavi
Elite poşeti topladıktan sonra doktora geri dönüyoruz ve 4. görevi alıyoruz .

29le3cj.jpg

4. Görev = Görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz Şimdiki amacımız 100 tane Mhont veya Keisas kesip 100 Poşet toplamak

e6rib8.jpg

5. Görev = Görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz Şimdiki amacımız 100 Tane Heron kesip 100 Poşet toplamak dikkat edin 10K civari vuruyorlar.

2anspx.jpg

6. Görev = Görevi aldıktan sonra tekrar templeye gidiyoruz Şimdiki amacımız 100 Tane Telbasta veya Bastet ve ya Bast kesip 100 Poşet toplamak.

jpfztd.jpg

7. Görev = Görevi aldiktan sonra templeye gidiyoruz Şimdiki amacımız 100 Tane Sand Hyiena veya Chief Hyena kesip 100 Tane poşet toplamak

11hwk13.jpg

8. Görevi = Görevi aldıktan sorna templeye gidiyoruz Şimdiki amacımız 100 Tane Osirisin odasindaki Mumyalari kesmek 100 tane poşet toplamak

jt42zb.jpg

9. Görev = Görevi aldiktan sonra Sağlam bi partiye giriyoruz herkez 105+ olmasi gerekiyor ve kimsenin görevi olmamalı sadece sizin olmalı yoksa başka birisine çıkabilir.
Amacimiz Orta seviyedeki unique'lerin kalplerini toplamak
normalde 9. görevi yapmak biraz uzun fakat plusunuz varsa 2 günde yapabilirisiniz.
1 Girişte 5 Kalp toplarsınız 5 Unique'i de keserseniz eğer Plusunuz varsa 25 Tane toplarsınız ertesi gün bidaha 5 kez girerseniz 50 tane toplamış olursunuz Yukarda 100 Tane istiyor ama 50 Tane yeterli görev toplama sayisinda 0/50 yaziyor çünki

92799721.jpg

10. Görev =2 Gün içerisinde kestiğiniz Elitlerden çıkan kalpleri topladıktan sonra doktora veriyoruz Doktor bizi General Ratchel ile konuşmamızı istiyor ve ardından General Ratchel Baron Rütbemizi veriyor

iznbly.jpg

Baronda 4 Sn Daha Fazla uzun sürüyor zerkin bitmesi.Ve dolmasıda kısa sürüyor.(Tüpün süresinin)

Son düzenleme:
selam sorun var Templeye Orta seviyeye gönderiyor. Amacımız 100 Tane Elite Lighting Kepri ve ya Demon bug kesmek torba toplamak bu gorev 3 kısı yapamazmı ve o kadar kesdık 1 torba dusmedı bu gorevı yapmak için onceden yapılmamıs bir gorevmı yapmak lazım?

Ben 2 gündür uğraşıyorum toplamalarda sıkıldım ara verdim caveye geri döndüm xD artık nova staff filan alınca seti +/ üstü yapıncaa baronu düşüncem Şimdilik İdeal Baronet xD

İntermediate(ORTA) için beginner temple görevini bitirmen gerekiyor.Olympusta olan varsa yardım edebilirim :)

arkadaslar ben apısıde kstım fakat poşet düşmüyor acaba neden yardımcı olabilcek varsa sevinirim

Msn ekledım acarsan bı konusalım acıll malazgırtte kasılması gereken powerlevel ve sp wrda

beyler orta seviyeye geçmek için ilk olarak validen apis kesme görevini alıyorsunuz apis kesildikten sonra tekrar valiye dönüp yeni görevi alıyorsun yeni görevdede beginnerdaki uniqlerden kalp toplama görevi var reverseniz varsa daha rahat olur çünkü 1. uniqi kestikten sonra geri town atıp görevi verip 2. uniqin görevini almalısınız teker teker towna gidip 5 uniqinde görevini bitirmelisiniz böylece 2.derece (orta derece) de templeye girebilirsiniz

Elite Lighting Kepri kesmemiz gerekiyor ama Lighting Kepri'lerin elitleri yok Templede.

Geri