• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

105Lv Baron - Senior General Görevi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
1be44701.png

Baronlara ve Senior Generallere artık az da olsa rastlıyoruz oyunda, çok az kişinin yapmasının nedeni görevlerin çok zor olması.

1.Görev:
Avrupalı oyuncular için general ratchel den görevi alarak göreve başliyoruz.(Resimdeki NPC)( CHN için General Sonhyeon)

11020084.jpg

Görevi aldıktan sonra Alexandriaya geçip mısır valisiyle konuşuyoruz.

49025564.jpg

2. Görev:
Vali bizi doktora gönderecek ve son görev hariç tüm görevleri bu npcden alacağız.

82321692.jpg

3. Görev:
Bu görevi doktordan alıyoruz. Temple (orta seviye) gidip 100 tane lighting khepri yada demon bug kesip 100 tane poşet topluyoruz.Bu yaratıklar elite olup çok fazla dmg atmaktadırlar. Dikkatli olun

Bu arada Lighting Khepri ve Demon Bug mobları şunlardır ;

Lighting Khepri

26453769.jpg

Demon Bug

images2zr.jpg

4. Görev:
Doktordan görevi aldıktan sonra tekrar templeye gidiyoruz. Bu sefer Mhont yada Keisaslardan 100 tane poşet toplayacağız.

Keisas Mobu

egd_05.jpg

Mhont Mobu

egd_04.jpg

5.Görev:
Doktordan görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz. Bu sefer Heronlardan 100 tane poşet toplayacağız.

Heron Mobu

egd_08.jpg

6. Görev:
Doktordan görevi aldıktan sonra tekrar templeye gidiyoruz. Bu sefer Telbasta veya Bastet kesip 100 tane poşet toplamak. Dikkat edin 10k civarında dmg vuruyorlar.

Telbasta Mobu

egd_20.jpg

Bastet Mobu

egd_07.jpg

7. Görev:
Doktordan görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz. Bu sefer Sand Hyena yada Chief Hyena kesip 100 poşet topluyoruz.

84651742.jpg

8. Görev:
Doktordan görevi aldıktan sonra templeye gidiyoruz. Bu sefer Osirisin odasındaki mumyalardan kesip 100 tane poşet toplayacağız.

55450959.jpg

9. Görev:
Bu görev en zor olanı , Templeye gidiyoruz ve 50 tane unique kalbi topluyoruz. Sağlam bir partye girip bu görevi yapabilirsiniz. Ancak templeye 24 saatte 2 kere girebiliriz. Bu görevin sıkıntılı tarafıda budur. Premium plusla bu hak 5 e çıkar. 5 kere girip 25 unique kalbi toplarsınız ve görev 2 günde biter.

10. Görev:
Doktor bizi General Ratchele gönderiyor ve Baron rütbemize kavuşuyoruz.
CHN için ise:
Doktor bizi General Sonhyeona gönderiyor ve Senior General rütbemize kavuşuyoruz.

Kolay gelsin arkadaşlar (:

En son bölümdeki unique kalbi toplamadaki görevi tek başıma yapsam yapabilirmiyim :D ? 105 nukerim var.

China görevini biraz acarmısın. Generalde bırsuru gorev var gorevın adı ne onu belirtirsen iyi olur.

ben bu görevi aldım yalnız ilk 100 kese toplama görevinde orta seviyedeki elitelerin olduğu yere giremiyorum sadece giriş kapısında düşük seviyeli yaratıklara acılıyor kapı ne yapmalıyım yardımcı olurmusun

ben bu görevi aldım yalnız ilk 100 kese toplama görevinde orta seviyedeki elitelerin olduğu yere giremiyorum sadece giriş kapısında düşük seviyeli yaratıklara acılıyor kapı ne yapmalıyım yardımcı olurmusun
ilk önce alexandriadaki tüm görevleri bitirmelisin(sürekli yapılanlar hariç) Tüm Görevleri Yaptıysan Alex valisi Sana '' Apis '' görevi verecek onuda yapıcaksın.

chine görevini açıklarmısınız nerden alıcaz görv ismi nedşr

Konu Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık Ama Bişey Sorucaktım

şimdi bu 9. görevde normalde 24 saatte 2 kez plusla 5 kez ya ve sağlam bi partiyle gidin demişsin şimdi bu plusu görev sahibi alsa yeter mi yoksa getireceği parti veya gelecek olan partidekilerinde plus basması şart mı???

partydekilerinde alması lazım sanırım..

hocam ben taiwan silkroadda kendi partymi yaptım kasıyorum charlar 110 lw ff sadece attacker charlarımın knight görevini yaptım. 1 tanede ch char var partimde.
1-)eu ve ch charlar aynı yerde görevi yapabiliyormu ?
2-)sadece atacker charların knight captain görevleri yapılı diğer görevi yapılmayan charları görev moblarının oldugu yere ışınlaya bilirmiyim ?
3-)alexdeki tüm görevlerin yapılması şartmı ? ben alexdeki hiç bir görevi yapmadım. bu yüzden çok uzuun bir iş beni bekliyor olabilir.
4-)Bu kadar.

Dip Not: konu gerçekten çok açık ve güzel olmuş kafama takılan şu soruları da yanıtlarsanız çok yardımcı olursunu teşekkürler.

hocam ben taiwan silkroadda kendi partymi yaptım kasıyorum charlar 110 lw ff sadece attacker charlarımın knight görevini yaptım. 1 tanede ch char var partimde.
1-)eu ve ch charlar aynı yerde görevi yapabiliyormu ?
2-)sadece atacker charların knight captain görevleri yapılı diğer görevi yapılmayan charları görev moblarının oldugu yere ışınlaya bilirmiyim ?
3-)alexdeki tüm görevlerin yapılması şartmı ? ben alexdeki hiç bir görevi yapmadım. bu yüzden çok uzuun bir iş beni bekliyor olabilir.
4-)Bu kadar.

Dip Not: konu gerçekten çok açık ve güzel olmuş kafama takılan şu soruları da yanıtlarsanız çok yardımcı olursunu teşekkürler.

!)Templeye girebilmiek için general-baronet olup apis görevini yapman lazım.Başka türlü çarlar templeye giremez.

Temple orta seviyeye geçiş için Alex görevlerinin hepsi yapılmalı.Hangi görevlerin yapılacağını bilmeyenler için büyük bir kolaylık sunayım."H" tuşuna basın.Açılan sayfada en sağdaki "Quest" yada "Görev" sekmesine tıklayın.Sol tarafta bir liste göreceksiniz jangan ile başlayan.O listede aşağı inin ve en alttan 5. yi yani "Devil of the Century" i seçin.Orada siz tamamladıkça yeni görevler eklenecek ve sizin temple orta seviyeye girmeniz için gereken engel kalkacaktır.Yalnız şunu da ekleyeyim.Arkadaşımızın konuda bahsetmiş olduğu o ilk 100 tane poşet toplama görevi "Monster Controller Sample 1" olarak geçer ve bahsettiğim listede 23. görevdir.Yani orta seviyeye girebilmek için 22 tane görev yapmanız gerek.Konuşma görevini saymazsak bundan yani 23. görevden önceki 5 görev de temple beginner daki 5 unique in tek tek kalplerini toplamak.Yani ilk görev Sphinx in kalbini toplayıp gidip teslim ediyorsunuz sonra ikincisi diğer unique in diye gidiyor.Anlayacağınız günler alan bir görev.Plusla bile.Herkese kolay gelsin sorusu olan varsa ö.mesaj ile ulaşabilir.

----------

partydekilerinde alması lazım sanırım..

Evet partidekilerinde alması lazım herkesin premiumu kendine maalesef.Joymax konu para olunca ne zaman güzellik yaptı ki zaten.

Geri