• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

110 capta en iyi buıld

Aktiflik
K.Tarihi
12 May 2012
Puanı
0
sizce nedir beyler chıne eu

- - - Güncellendi - - -

cevaplarınız önemli dostlar

- - - Güncellendi - - -

cevaplarınız önemli dostlar

en iyi build diye bişey yok aslında neyle iyiysen onu oyna , ama bana göre warior rogue :D

80 cap = Heuksal / Force / Fire [STR]
90 cap = Rogue / Cleric [STR]
100 cap = Pacheon / Force / Fire [STR] & Bicheon / Fire / Cold [INT] & Rogue / Warlock [STR]
110 cap = Warrior / Cleric [STR] & Rogue / Warlock [STR] & Rogue / Cleric [STR]

Fakat kimsenin önermesiyle oyun oynama. Kendini hangi builde yakın hissediyosan onu oyna. :)

Bilmeyen konuşuyor kardeşim :) Ne tarz oynıyacağına bağlı server bazında konuşucaksak,
Force pill bugu varsa yani bot sürekli siliyorsa
90-100-110 capte EU olarak Warrior Rogue tartışmasız kraldır.Ondan Sonra Rogue/Cleric gelir
Pill bugu olmadığı taktirde, 90-100-110'da Warrior/Warlock en iyisi, Rogue/Warlock ise ondan sonra gelir.
Chinese Irkında ise
Eğerki pill bug varsa, 100-110 Capte Tartışmasız yıkılmaz build Bow-Glavie'dir.
Normal şartlarda bugsuz bir ortamda, 80-90-100-110 Cap Hakimiyeti Tamamen Heuksal buildine aittir.
Irkları ayırarak yorumladım. Hepsi içinde yorum yapılacaksa daha farklı olabilir
(En önemlisi playerliğe bağlı şeyler oldugunu belirtmektede fayda var)

ben wizardın warrioru yatırdığını bilirim. nasıl oynayacaksan ona göre ilerlet charını buildlerin avantajları dezavantajları vardır. en iyisi diye bir şey yoktur.

ben wizardın warrioru yatırdığını bilirim. nasıl oynayacaksan ona göre ilerlet charını buildlerin avantajları dezavantajları vardır. en iyisi diye bir şey yoktur.

Light Armor sağlam bir seti varsa ve Wizard/Cleric builde sahip bir karakterse çok rahat yatırır zaten. Zamanında az yatırmadım bende. :)

Warior / rague derim oynaması bilirsen seni kesen çıkmaz :) tecrübeme dayanarak söylüyorum :)
sevmıyorum dersen bana kalırsa 2. olarak pill bugu yoksa warlock / dagger

Geri