• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

110 gap en iyi pvp buildi?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Beyler ben yaklaşık 4-5 aydır silkroad oynamıyodum ve güzel bi silkroad buldum ona başlıyorum.Fakat kafam karışık.110 gap bi server eu-ch var.Pvp için hangi buildi açsam sizce?

Kafamdaki buildler:''Full str Fire-Cold-Bow''Full str Fire-Cold-Blade''Full int s/s nuker Cold-Fire-Sword''

Ve belki karşı çıkarsınız ama ''Wizard-Cleric''de kafamdaki charlar arasında bundan 1 sene önce falan vardı wizard-cleric charım oynamasını bilince baya iyi vs atılıyodu. :)

Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar sizden gelen fikirlere göre açıcam charı yardım. :jil:

eğer mbot'daki pill bugu varsa force dayalı buildlerden uzak dur derim. Benim 110 da favori buildim full int ligh- pacheon-cold :) pro set (isteğe bağlı armor) ve güzel bir silahla serverda iyi iş yapabilirsin ve ayrıca 110'da wizardlara unique konusunda kafa dahi tutabilirsin :)

İşi fazla bilmiyorsan _BOOS_'un önerdiği Rogue-Warlock'a bulaşma. Warlock buildlerinde el hızı ve refleks çok önemli. Hızlı olmazsan daha debuff tutturamadan ölürsün.

Kombo skillerinde ki stunlar sayesinde 110 cap'in en iyi buildi Full Str Fire/Cold Blader bana göre. Force açmana gerek yok. Kombolardan temin ediliyor zaten. :ent

İşi fazla bilmiyorsan _BOOS_'un önerdiği Rogue-Warlock'a bulaşma. Warlock buildlerinde el hızı ve refleks çok önemli. Hızlı olmazsan daha debuff tutturamadan ölürsün.

Kombo skillerinde ki stunlar sayesinde 110 cap'in en iyi buildi Full Str Fire/Cold Blader bana göre. Force açmana gerek yok. Kombolardan temin ediliyor zaten. :ent
Setin iyi ise kolay kolay ölmez warlock çar :)

serverda ilk başta warlock/cleric açmıştım iş görmüyordu :D
sonradan arkadaşım tavsiyesi warlock/rouge döndüm ilk başta hiç bişi yapamıyordum yavaştan öğreniyorduk :D
5-6 günde çözdüm tamamen baya sağlam oldu pill bugu olmasına rağmen server kingleriydik :)

Server'da pill bugu varmış evet ama warlock veya ch'lerdeki force bunları sevmem.Fire-Cold bunlar yeterli benim için ama asıl sorun:

Fire-Cold-?
Fire-Cold-?
Fire-Cold-?

Bu fire-cold'ların yanına str bow mu,str blade mi,int s/s nuker mi hangisi daha iyi ve zevkli olur pvp'de?
Bu arada yorumlar için teşekkürler. :)

----------

6 senedir oynuyorum en son 4-5 ay önce oynadım silkroad ama yıllardır pvp'de hangi build diye düşünürüm. :(

Eu charlarada nedense bi soğuğum.Sürekli chin char oynuyorum eu bi wizard-cleric charım vardı onu seviyodum. :D

----------

Beyler yardım char açıcam karar veremiyorum fikir verin. :)

Fire-Cold-Bicheon ister int ister str olsun pwpde daha keyifli ve dayanıklı bir chine char yok ancak int olursanız full int olmayın hybird olun derim.

Güzel bi set dizicem s/s nuker değilde str cold-fire-bow veya str cold-fire-blade arasında kaldım şimdide ya böyle sağlam bi char olsun istiyorum pvp'de korkmadan vs atabileyim yani.Str bow'da str blade'de sağlam aslında ama yinede ikisi arasındayım.

Güzel bi set dizicem s/s nuker değilde str cold-fire-bow veya str cold-fire-blade arasında kaldım şimdide ya böyle sağlam bi char olsun istiyorum pvp'de korkmadan vs atabileyim yani.Str bow'da str blade'de sağlam aslında ama yinede ikisi arasındayım.

Str bow asla Str blade kadar sağlam olmaz bunun en basit örneği kalkandır.

Kalkan olduğu için ;

*Fazla blue basabilirsiniz

*Kalkan sayesinde yediğiniz damageler azalır size defans sağlar.

*Kalkan sayesinde block vurabilirsiniz.

Str bow asla Str blade kadar sağlam olmaz bunun en basit örneği kalkandır.

Kalkan olduğu için ;

*Fazla blue basabilirsiniz

*Kalkan sayesinde yediğiniz damageler azalır size defans sağlar.

*Kalkan sayesinde block vurabilirsiniz.

Aynen ya ben bi blade açim o zaman az damage vuruyo bow'a göre ama +15+16 egy falan yapsam blade'yi iyi olur aslında defansta sağlam.Sağolasın kardeşim uzatmanın anlamı yok açim bi blade-cold-fire mis gibi tank. :)

Blader açarsan mob ve uniqe'lerde hiç bir işe yaramazsın baştan söyleyeyim. Set yaparsan pvp'de sözün olur. Bow açarsan blader kadar olamazsın pvp'de ancak uniqe'lerde bir nebze de olsa iyi olursun. :)

Aynen ya ben bi blade açim o zaman az damage vuruyo bow'a göre ama +15+16 egy falan yapsam blade'yi iyi olur aslında defansta sağlam.Sağolasın kardeşim uzatmanın anlamı yok açim bi blade-cold-fire mis gibi tank. :)

Aynen kardeşim bow kadar çok vurmaz ama dediğin gibi sağlam bir silah yaparsan bu sorunuda ortadan kaldırırsın.

Yani amacın pwp ise daha iyisi yok öyle söyliyim, artı olarak phy defans buffuda var bladerlerin aynı europa'daki bless gibi çok sıkışırsan 4-5vs1 durumlarında onuda kullanabilirsin.

Benimki sadece öneri tercih senin başarılar :)

Aynen kardeşim bow kadar çok vurmaz ama dediğin gibi sağlam bir silah yaparsan bu sorunuda ortadan kaldırırsın.

Yani amacın pwp ise daha iyisi yok öyle söyliyim, artı olarak phy defans buffuda var bladerlerin aynı europa'daki bless gibi çok sıkışırsan 4-5vs1 durumlarında onuda kullanabilirsin.

Benimki sadece öneri tercih senin başarılar :)

Çok teşekkürler. :)

Kullanmasını bilirsen en iyi pvp charı Warrior/Cleric :) stun+knock-back+down-attack ve silahın criti %80 oldumu seni tutan olmaz ;) Çin charındada glavie/fire/(blade yada cold) bide sword/light/cold :)

----------

Server'da pill bugu varmış evet ama warlock veya ch'lerdeki force bunları sevmem.Fire-Cold bunlar yeterli benim için ama asıl sorun:

Fire-Cold-?
Fire-Cold-?
Fire-Cold-?

Bu fire-cold'ların yanına str bow mu,str blade mi,int s/s nuker mi hangisi daha iyi ve zevkli olur pvp'de?
Bu arada yorumlar için teşekkürler. :)

----------

6 senedir oynuyorum en son 4-5 ay önce oynadım silkroad ama yıllardır pvp'de hangi build diye düşünürüm. :(

Eu charlarada nedense bi soğuğum.Sürekli chin char oynuyorum eu bi wizard-cleric charım vardı onu seviyodum. :D

----------

Beyler yardım char açıcam karar veremiyorum fikir verin. :)
İnt charda fire açılmaz herkez fire'daki nukeler iyi vuruyo diye ilk onu açıyor ama light'da mag damageyi arttıran skili unutuyorlar. Ayrıca light'da moving speed, parry ratio vs. güzel skillerde var o yüzden light/cod int charlar için en ideali :)

----------

Son olarak bowcu charı hiç ama hiç önermem combo haricinde ek bi getirisi yok :D Zaten bow silahları blade ve glavie silahlarına göre atakları biraz daha düşük yani daha ezik vuruyorlar.

Bow-Cold-Fire.

Critler ve ittirmeler ile hem zevk alırsın hemde sağlam bir setle server krallarından olabilirsin.

Skill balance ayarı yapılmamış vsro veriyonunda güçlü karakter warlock/cleric oluyor pill bugu olmadan en dayanıklı karakterdir

asla full int değil 8-1 veya set iyi olmazsa 7-1 uygundur elin hızlıysa bir dene derim :)

Geri