• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

113 Lvl Dupe Yöntemi (İtem Çoğaltma) İngilizce

TochiBonito

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
42
[Possible new exploit: How to Dupe Item]
Need 2 characters level 113
Need to know how to crash your server using Jupiter Unique Exploit

Player 1 give he's item to dupe to Player 2
Player 2 who received the item disconnect and the server save he's data (with item)
Player 1 and he's party use the Jupiter method hall of worship advance to crash the server as fast as possible.
The server will crash causing every player that hasn't logoff to get a 5-10 minutes rollback

Relog and Player 1 and Player 2 will have identical item!
zOMG! Dupe FTW!

Abusing exploit can lead to permanent ban.
Please report any exploit to Joymax

KAYNAK
2nlbmfo.png

Kim ne derse desin artık İsro nun oynanabilecekliği kalmadı.

Bende denemedim arkadaşlar googledan transelete yapıyım dedim pek bişi anlaşılmıyor çeviri takımı el atarsa sevinirim.

[Olası yeni bir istismar: Öğe Dupe nasıl]
2 karakter İhtiyaç seviyesi 113
Jüpiter Benzersiz Exploit kullanarak sunucu çökmesine bilmek gerekiyor

Oyuncu 1 Oyuncu 2 dupe o öğe
Öğeyi kesmek ve sunucu o Kullanıcı verileri kaydetmek Oyuncu 2 (madde)
Oyuncu 1 ve onun partisi, mümkün olduğunca hızlı sunucu çökmesi Jüpiter yöntem salonu ibadet önceden kullanın.
5-10 dakika geri alma almak için logoff değil her oyuncu neden sunucu çökmesine sebep olacaktır

Relog ve Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 aynı ürün var!
zOMG! Dupe FTW!

Istismar kötüye kalıcı yasağı yol açabilir.
Joymax için bir güvenlik açığı rapor edin / Google.Amca xD

2 tane 113 level char lazım yamak için 113 level charı bulcazda ^^

kesınlıkle kullanmanızı tavsiye etmıyorum. dikkat edersınız rev6 uyarsını yapmıs . Perment Block Yiyebılırsınız demiş. ( Kalıcı Ban ) . kullanmanazı tavsiye etmiyorum

slm arkadaşlar bu tür bugları yapmak oyunun oynanabilirliğini azaltıyor.Bu bugları kullandıkça farkıda değilsiniz ama çok fazla lag oluyor.Aslında kendimize zarar veriyoruz birnevi.

bu bug kapatıldımı bilgisi olan varmı kapatılmadıysa deniyecem

Geri