• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

118 80 İş İmkanı ve Detaylar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
4r7dv7.jpg

Merhaba arkadaşlar,
Öğrenci olan, olmayan, part-time & full-time iş yarayan yada vasıfsız olarak bir kaç aylığına çalışmak isteyen arkadaşlar için bu konuyu açma gereği duydum. Birçok öğrenci tanıdığım yada vasıfsız olan kişiler (maddi durumu kötü olan özellikle) bir kaç aylığına çalışmak için iş arıyorsa eğer sizi bir kaç ay idare edicek bu işi öneririm. Yaklaşık 3 senedir çalışmakta olduğum "118 80" Çağrı Merkezi.
Burada kendinizi geliştiremezsiniz ama bir kaç ay idare edebilceğiniz kadar para kazanırsınız, elinize avucunuza para girebilir. Özellikle üniversitesi yakın olan arkadaşlar için gayet iyi bir iş yeridir.

Bunların dışında 118 80'i aramadan da hizmet alabiliyorsunuz. İnternet üzerinden "bulurum.com" sitesine girip oradan dilediğiniz firmanın numarasını veya adresini arayabiliyorsunuz. (Site üzerinden yalnızca firma kayıtlarına ulaşılabiliyor, şahıslara değil)

Peki neden size burayı öneriyorum?
Her ne kadar hiçbirşey öğrenip elinizde bir vasıf olmasada, maaşınız & yemek paranız zamanında yatıyor. Birçok firma gibi geç yatmaydı, ödeme sorunuydu falan bunlar hiç problem olmadı. 2010'dan beri bu yana Yunanistan'daki ortaklarıyla anlaşıp Türkiye'de açmış oldukları bu çağrı merkezi şuan Türkiye'nin en iyi Bilinmeyen Numaralar servislerinin öncüsü haline geldi. Rakiplerine bakmaksızın kendim şahit olduğum günde 500-600 kişiyle konuştuğum günleri hatırlarım. Burası bana bir vasıf kazandırmasa da en azından hayatı görmemi sağladı sizin için buda bir seçenek olabilir.

İş Yeri Nerede?
Beşyol Mahallesi, Çamlık Sok. No:9 (Simitbox karşısı) Sefaköy Küçükçekmece/İSTANBUL

Metrobüs ile beşyol durağında indiğinizde köprünün sağ tarafına geçtikten sonra simit-box'un karşısında yer alıyor bulabilirsiniz.
Adresi bulamıyorsanız eğer, resmi web sitesinden iletişim kısmına girdiğinizde google-map üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Maaş Ne kadar?

• 750-900 TL (Part-time) >> Haftada 2 gün izin
  • 1300 TL (Full-time) >> Haftada 1 gün izin

Bunların dışında "120-150TL" arası Multinet Kart'ınıza yemek parası yatıyor. Tabi bu kart siz işe alındığınız taktirde veriliyor.
Yukarıda belirtilen fiyatlarda oynama gerçekleşebiliyor, O ayın 30-31 çekme durumu yada izin gününüzün denk gelişi vs.

Daha önce de bir çok kez duyduğum gibi sizde 118 80'i Türkiye'nin her yerinde şubeleri var zannedebilirsiniz fakat Türkiye'de sadece vermiş olduğum adresde bulunuyor. Yani farklı bir şube-temsilcilik yok, tek bir binadan ibaret ve yaklaşık 500-600 çalışanı var. (Sürekli işe alım aktif bir durumda)

Not: Herhangi bir sorunuz var ise konu altına belirtirseniz yardımcı olabilirim. Ayrıca başvuru yapıcak arkadaşlar vs varsa yine yardımcı olabilirim bana ulaşabilirler.

XkVnr5.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri