• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12. Sınıf Yıllık Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LifeWalk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LifeWalk

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Beyler yıllık aldım 50 den fazla kişi yorum yaz diyip duruyor ama ben kalem kıpırdatamıyorum bile yardım ederseniz çok minnettar olurum :)

konudan tek anladığım şey yıllık almışsın başkada birşey anlamadım :D

aynen yıllık aldım fotoğrafların altında milletin yorumu oluyor ya ben de yazmak için yardım istiyorum işte :D aklıma bir şey gelmiyor

Arkadaş yıllık diyerek andaç demek istiyor :D ödev değil yani :D

bende anlamadım sizin kullandığınızdan bende kullanmak istiyorum iyi kafa yapıyor herhalde :D

Andaç : 12. sınıfta liseden mezun olmadan önce hazırlanan kitapçıktır mezun olan herkesin keplerle falan fotoğrafı olur arkadaşları fotoğrafın altına yorumlarını yazar, kitapçık basılır ve mezun olan öğrencilere dağıtılır fotoğrafın sahibi altına kimlerin yorum yazacağını belirler ve yazacak kişiye haber verir :D

Andaç : 12. sınıfta liseden mezun olmadan önce hazırlanan kitapçıktır mezun olan herkesin keplerle falan fotoğrafı olur arkadaşları fotoğrafın altına yorumlarını yazar, kitapçık basılır ve mezun olan öğrencilere dağıtılır fotoğrafın sahibi altına kimlerin yorum yazacağını belirler ve yazacak kişiye haber verir :D

ilk defa senden duyuyorum tecrübem yok ama bu yazıyı okuyup güzel bir fikir bularak yardımcı olurum sana

----------

yorumlar serbest değilmi ?

yoksa sınırı var mı ?

serbest . Sınır tüm yorumların karakter sayısı 7500 olcakmış en fazla

peki son soru bu yorumlar eleştiri bağbındamı yaşadığınız süre içerisindeki durumlarını beğenip beğenmediğiniz tarz mı olucak

yoksa gelecek hakkında sözlerde olabilirmi

ör : hocalar karnelere 2. Dönem daha çok okursa şöyle olur vb. tarzı yazılar yazıyor ya buna benzermi

4 sene içinde yaşadıklarını felan yazıyor çoğu kişi mesela : bu sene mezun olsak bile senin yerin bende bambaşka gibi :D

Sınavına çalış, çok vakit alıyor. Çok yazanları da fazla umursama genelde çocukça şeyler yazıyorlar, birçoğu saçmalıktan ibaret. İlk cümleyi yaz gerisi gelir. Fazla takılma derim. 20 den fazla da yazmak zaten çok zor.

Geri