• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 level build?

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar 120 cap bir servera başlıyorum.Serverda direk 120 olarak başlıyorsun.Fakat daha önce hiç 120 cap silkroad oynamadım.
Pvp de hangi build daha iyi olur 120 cap da hem zevkli hemde oynaması güzel bir build istiyorum.Mesela ben Wizard-Cleric düşünüyorum hem unique de kovalayabilirim hem de güzel bir setle pvp de de iyi iş yapılabilir.
Bir sorum daha olacak.Ben uzun süredir silkroad a ara vermiştim.Hatırladığım kadarıyla bless açmak yasak oluyordu genelde vs'lerde.Acaba wizard için de geçerli miydi bu?Çünkü zaten hiç defansı yok.
Acil yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.

pvp server ise Ch bicheon / heaksul / Fire alsana tank char :D Eu açıcaksan warior/rogue kullanması zor ama güzel pvp yapar :D

120 de blade veya bower iyidir.Eğer sadece pvp diyorsan blade ama hem pvp hem de arada unique de keserim diyorsan bow.

120de eğer yeniyse blade eğer senden çok güçlü kişiler varsa rogue warlock

Geri