• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Level Force / Fire / Bow Rehberi

_Hancock_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2011
Puanı
0
En sevdiğim chardır bow , hele birde warlock gibi olursa yemede yanında yat işte force bow bu işe yarıyor . Force skillerimizdeki zehirler öyle pill ile geçmiyor ve adamın savunmasının canına okuyor . PvPlerde mükemmel kasılmada mükemmel hem str hemde bu güçlü zehirlerle 2 LwL üstü PT Mobları yatıra bilirsiniz denedim oluyor . Tek eksik özelliği Unique kesmede zorlana bilirsiniz , oda erken yakalarsanız affetmessiniz elinizde iyi bir itemde varsa hele .
ftpq3b.jpg

=> Skiller
ftpq3b.jpg

# Kırmızı kesin açılık

# Yeşil isteğe bağlı

Pacheon Skilleri
1.jpg

Fire Skilleri
2.jpg

Force Skilleri
3.jpg

*Önemli Zehirlerimiz *
56007981.jpg

1-Rakibin Parry Ratiosunu Düşürür(%80)
2-Rakibin Atack Ratingini Azaltır(%80)
3-Rakibin Physical Defansını Azaltır(%80)
4-Rakibin Magical Defansını Azaltır(%80)
5-Rakibin Physical ve Magical Atağını Azaltır(%80)
6-Rakibin Physical ve Magical Defansını Azaltır(%80)
7-Rakibe Stun Verir(%80)

ftpq3b.jpg

=> İtemler
ftpq3b.jpg

Ben size garment öneriyorum zehirlerle zaten adamı kımıldatmıyorsunuz Statlarınız Full Str olucağı için zaten sağlam durucaksınız ve itirmelerle yanınıza yaklaşamayan rakibinize gament sayesinde daha iyi vurusunuz .

15.jpg

ftpq3b.jpg

=> Silah
ftpq3b.jpg

Silah bence bowdaki en önemli itemdir paraya kıyın criti yüksek bir nova alın ve sırtınız yere gelmesin birde kalkan skilimiz için bir kalnakana ihtiyacımız var ben şöyle yapmıştım lwlimde bir kalkan alıp taxilere giderken o kalkanı takmıştım ne olur olmaz diye oldukça işe yaramıştı ama daha sonrasında önemi yok sadece skil basmak için kulanıyoruz .

14.jpg

ftpq3b.jpg

=> Ne kadar S.P. Lazım ???
ftpq3b.jpg

*Gereksiz olanlarla beraber .
96250815.jpg

ftpq3b.jpg

Geri