• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Lv Cold/Lightning S/S Rehberi

Cochineal

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
45
Öncelikle belirtmek isterim bu yapılandırmayı 4-5 yıldır kullanıyorum.Pvp ve kasmak zevkli bir builddir.

Kıyafet

63789308.jpg

Fire açık olmadığı için mag defans eksiğimiz olacaktır bunuda garment giyerek kapatabiliriz.İmkanımız varsa ayrıca armor set yapabiliriz :)

Cold ;

xRNGb.jpg

1. Seri : İmbue skillidir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
2. Seri : Phy defans arttıran skilldir.Önemlidir MaX
3. Seri : Gereksiz bir skill,açmıyoruz.
4. Seri : Wall skillimiz.Pvpde ilk atağı absorbe etmek için kullanılabilir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
5. Seri : Gereksiz bir skilldir,açmıyoruz.
6. Seri : Nuke skillerimizdir.Light nukelerine göre daha az dmg verir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
7. Seri : Nuker charlar için hayati önem taşır max olduğu taktirde %63 dmg absorbe eder.
8. Seri : Pasif skildir.Max olduğu taktirde 237 phy def. verir.MaX

Lightning ;

RVmnc.jpg

1. Seri : İmbue skillimiz.MaX
2. Seri : Mag. atak verir.MaX
3. Seri : Hızlı koşma skillimiz.MaX
4. Seri : Çok seri,az dmg vuran bir skilldir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
5. Seri : Parry ratio verir.MaX
6. Seri : Nuke skillimiz.MaX
7. Seri : Pasif skillimiz.Parry ratio verir.MaX

Bicheon ;

hbFdG.jpg

1. Seri : %16 ihtimalle bleed verir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
2. Seri : Combo serisi önemlidir 73 skilli %20 ihtimalle bleed,impotent,division 100 skilli ise %20 ihtimalle dull,fear ve stun verebilir.MaX
3. Seri : Serideki 1. 3. 5. skiller phy defansımızı 10 sn boyunca arttırır,snow bittikten sonra önemlidir.Diğer skiller ise nuker~wizard charlar ile pvp yaparken phy defans işimize yaramayacağı için br attırmak için kullanılabilir.MaX
4. Seri : Uzaktan vuran skilldir.Kasarken yardımcı olacaktır.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
5. Seri : Knock down skillidir.MaX
6. Seri : Halk arasında "batır" adındaki önemli skilldir.MaX
7. Seri : Uzaktan vurma skillidir.SP bol olan arkadaşlar açabilir.
8. Seri : Pasif skilldir.Br arttırır.MaX

Videolar ;

Yapılandırma hakkında sorusu,önerisi olan varsa konu altından mesajla belirtebilir :)

Son düzenleme:
Kardeş güzel rehber olmuş sagolasın da ilk videodaki müziği bilen varmı?

Ben armor set kullanma taraftarıyım tabiki 120 level olduktan sonra (kasarken garment itemli karakterler acayip seri oluyorlar) :) Çünki pvp yapacağınız adamları bi göz önünde bulundurun % 70 i warrior rogue yada str ch karakterleri snowunuz olduğu için zaten int ağırlıklı bir yapılandırma ile kolaylıkla pvp yapabilirsiniz.Cold wall ise kesinlikle açılmalıdır snow bittikten sonra kolaylıkla yatır skilleri ve wall kullanarak snowun tekrar gelme süresi olan o kısa sürede idare edebilirsiniz :)

Ben armor set kullanma taraftarıyım tabiki 120 level olduktan sonra (kasarken garment itemli karakterler acayip seri oluyorlar) :) Çünki pvp yapacağınız adamları bi göz önünde bulundurun % 70 i warrior rogue yada str ch karakterleri snowunuz olduğu için zaten int ağırlıklı bir yapılandırma ile kolaylıkla pvp yapabilirsiniz.Cold wall ise kesinlikle açılmalıdır snow bittikten sonra kolaylıkla yatır skilleri ve wall kullanarak snowun tekrar gelme süresi olan o kısa sürede idare edebilirsiniz :)

Ben armorun baya bi dmg farkı azalttığını biliyorum. Ben testler yaptım aynı setler % leri vs garmla atıyorum 8k vuruyosan armorla 6-5k ya düşebiliyo. Armor değil ama Protector önerebilirim.

Sp'si bol olan cold imbue de açmalı. Canın azaldığı durumlarda yatır+batır yanında iyi iş görür :)

% 100 knock back skilini kesinliikle açılmalı zaten warriorların "Dare Devil" skillerine karşı kullanılabilecek mükemmel bir skill.
1.Seri son skilidir.

Konu güzel fakat konudaki garment set 10d fakat konun 120 level bu nedenle o resmi bununla değiştirirsen çok daha iyi olur.

statlar hakkında bir bilgi yok eklersen iyi olur

bide skillerin istediği sp yi yazarsan.

bide bicheonda skill eksik :D

Son düzenleme:
Geri