• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120 Lv Fire/Cold/Glaive

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Yine bir rehberle karşınızdayım Maxigame ailesi :) Bu rehberimizde oyunun en sağlam karakterlerinden olan Fire/Cold/Glavie buildini tanıtacağım.Hadi başlayalım :)

-Fire Skilleri-

Kırmızı ile işaretli olanlar kesinlikle açılması gerekenler
Yeşil ile işaretli olanlar sp sıkıntısı yok ise açılması gerekenler
Siyah ile işaretli olanlar açılmaması gerekenler Fire bölümünde açacağımız skiller fire imbue, fire bufflarımız ve fire passive skilimiz

-Cold Skilleri-

Siyah ile işaretli olanlar açılmaması gerekenler
Cold bölümünde açacağımız skiller cold bufflarımız
passive skilimiz

-Heuksal(Glaive) Skilleri-

Siyah ile işaretli olanlar açılmaması gerekenler
Heuksal bölümünde açacağımız skiller heuksal attack, defans skilleri ve +hp veren passive skilimiz

Set olarak protector de giyebilirsiniz fakat ben garment giymenizi öneririm.

Fire/Cold/Glaive Videosu

Coldda 5. seriyi sp bolsa açın demişsin fakat cold imbueyi hiçbir şekilde açmayın demişsin ? cold imbue pvpde çin charlara karşı müthiş etkilidir kesin açılmalı olmasada en azından sp bolsa açılmalı şeklinde olmalıydı bence.

Coldda 5. seriyi sp bolsa açın demişsin fakat cold imbueyi hiçbir şekilde açmayın demişsin ? cold imbue pvpde çin charlara karşı müthiş etkilidir kesin açılmalı olmasada en azından sp bolsa açılmalı şeklinde olmalıydı bence.
Ben açtığım glaive charlarda hiç cold imbue açmadım ve hiç bir eksisini görmedim.O yüzden gerekli görmedim.Tabii ki kişiden kişiye değişir.

Ben açtığım glaive charlarda hiç cold imbue açmadım ve hiç bir eksisini görmedim.O yüzden gerekli görmedim.Tabii ki kişiden kişiye değişir.

açmadıysan bir an önce açıp dene.Sen canın istemeyip açmadın diye bu rehbere bakıp buna göre charını yapılandıran arkadaşların cold imbueden yararlanamamalarını istemeyiz.

Rehberin için sana çok teşekkür ediyorum. Bu buildi yapmak için ortalama kaç sp gerekiyor ?

warior l.a cleric tek geçer glavyeye d12 ile d13 lü glavyeleri kolaylıkla alıyorum

işi bilmeye çarı kullanmaya bakıyor bu çar açma olayı aslında bakınız 2vs2 pvp videom;

Biz glavie en iyi en sağlam dedik mi ? Arkadaşımız bizleri düşünmüş rehber yapmış bilgilendirmek için bilmeyenleri çok da güzel olmuş.

öncelikle güzel bir rehber olmuş teşekkürler

yalnız bana kalırsa heuksaldaki 3.yetenek yerine komboları açmak daha iyi gibi?!

çünki kritik atma ihtimali baya artıyor, büyük ihtimalle en az 1 tanesi kritik oluyor, ve mp olarak da sanki daha kârlı, yani hem daha çok vuruyor hem daha az mp harcıyor (gibi)

Fire bölümündeki kalkan skilleri,kalkansız işlevsiz diye biliyorum neden kırmızı acaba?
Bi de heuksalın 2.serisinde ''1-3-5 veya 2-4-6'' nın açılması durumunda pvpdeki avantajları ve dezavantajları nelerdir?
Şimdiden teşekkürler-saygılar...

Fire bölümündeki kalkan skilleri,kalkansız işlevsiz diye biliyorum neden kırmızı acaba?
Bi de heuksalın 2.serisinde ''1-3-5 veya 2-4-6'' nın açılması durumunda pvpdeki avantajları ve dezavantajları nelerdir?
Şimdiden teşekkürler-saygılar...

Kalkan tak skilli aç eline glavie al silinmez o skill.

Geri