• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

120CAP Database

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKN-C98
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKN-C98

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Şub 2012
Puanı
76
Benim kendi yaptığım bir 120cap database :) paylaşım dedim database özellikleri ise

Özellikler :

Vigor Her NPC'de Var
12&13DG itemler mevcut (12DG itemler 111-120 arası moblarda çıkıyor)
Jupiter Field & Jupiter A1 & Jupiter A2
Tüm bölgeler açık ve 1500 kapasiteye kadar ObjCount Ayarlı
Yeni dress Noblesse Dress Ekli M & F
Unique Spawn Fix
Vb. gibi

Yeni Dress'te F Fix :
[BILGI]
UPDATE _RefObjItem SET ReqGender = '0' WHERE ID = '21334' and ID = '21336' and ID = '21338'
[/BILGI]
Jupiter A1 Mob Spawn Fix
[BILGI]
UPDATE Tab_RefNest SET dwDelayTimeMax = '4',dwDelayTimeMin = '3',btRespawn = '1',dwMaxTotalCount = '7',nRadius = '210',nGenerateRadius = '150' WHERE dwHiveID between 1431 and 1438
[/BILGI]

Yeni şeyler eklediğim zaman buradan paylaşacağım
[BILGI]
Yapıcaklarım :

Demon Dress Ekleme
Isro Pet ve Isroya gelen daha nice yeni dressler
[/BILGI]

[NOT]
Download Link : RISINGSHARD.rar
Download Link (2005) : sqlm.rar
Download Link (2005) Restore Hali : Grammer.rar
Benim Yaptığım SR_GameServer.exe NOT : GreenBook Tamamen Kaldırılmıştır
SR_GameServer Link : SR_GameServer.rar
[/NOT]

[ACIKLAMA]
(2005)'i database'e çevirmek için ilk öncelikle cıkan .sql dosyasını C:\ içine atın sonra CMD.exe yi açın (WIN7'ler için Yönetici Olarak açmak geçerlidir)
Açtıktan sonra :
osql -S [ServerName] -U [UserName] -P [Password] -i [Path]
Örnek :
osql -S EXAMPLE\SQLEXPRESS -U sa -P 1234 -i C:\sqlm.sql
[UYARI]
SRO_VT_SHARD mutlaka boş olmalıdır
[/UYARI]
[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
saolasın dress resim lerini eklermisin merak ettim :) ve versiyon kaç ? hangi medıa kullanalım ?

notice_01.jpg

Version 1.188 ve Önerim FenixSro Client

2008 r2 kasıyor pc yı :D salla o zaman :D 1 GB dan fazla program D: 2005 süper .d

2005'e Convert eder misin ? Birde Jupiter'de 6 Odanın Hepsi var mı ? Birde giriş çıkışta sorun varmı ? :D

allahdan bendekı db sağlam 2005 de bu özellikler var + larıda var :D ama yınede yararlı paylaşım

Photoshop ile açar editlersin

----------

FenixSro Sitesini Şimdilik kapatmış açsın direk link vericem

Geri