• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

125 Cap Database

Test eden arkadaşlar, databese ilgili resimleri konu içerisinde paylaşırsanız sevinirim, konuya eklenecektir.

Database'i acıklasan ıyı olur ozellıkler fln bırazda resım koysan tam olucaktı ama nyse :D

125 cap deyil 125 lik skiller yoktur castaway db si uzerine editlenmiş bir sürü ıd çakışması var

125 Skill databasede var ama clientte yok. :D

bızzat inceledim ne databasede ne de nede clientte var sende bak bence

Ben baktım ve buldum sen bulamamısındır .

Arkadaslar hersey ıyı guzelde ufak tefek buglar var onlarda giderile bilinir seyler mesela adv 14 yada 15 dg sılah ıcın ADV +4 dusurmek ıstedım oyunndan attı bunu gibi ufak sıkıntılar var skıllere gelıcek olursak oyuna girdim charı acdım ama skıllerde bi degisiklik göremedım db de eklıyse ve aktıf edılecekse o ıstende anlamıyorum anlıyan arkadaslar var ise eger yardımcı olurlar ise sevinirim iyi forumlar.

Geri