• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1299 Full Client + Bütün Patchler + Reklam yok

Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
Başlıkdada Belirttiğim gibi Full Client + Aklınıza Gelen Bütün Patchler (krowaz bfrost felankor room ) Yenilikler =
+Cz nin Arka Tarafı Dm Tarafı Yeniden Düzenlendi.. Daha Büyük Ve Daha qüzeL : )
+Usko Skin V3 KuruLudur.. ( En Son Çıkan Usko Skin )
+Walkrie . Gryphon ve Bahamut Patch Hepsi Vardır.. Hepsi Ayrıdır .. ( Walkrie Bahamut oLarakmı Görünüyo Diye MesajLar Atmayın )
+FuLL Usko Görüntü
+Bütün Skiller Sorunsuz.. ( 62 Skillerin Patlaması BüyütüLdü.. Uskoya uyarLandı :)
+Guard TowerLar Ronark Land Base deki TowerLardır..
+83 İtemLeri Ekli .. ve Yanıyor !!

İndir = http://www.2shared.com/file/5268153/9b50a30c/Adako_Client.html

Client de RekLam Yokdur.. Bitek Exe De RekLam Vardır .. Oda Bizim serwer Olduğundan : ) Oyun İçinde Kesinlikle RekLam Yokdur...

SabitLenirse Sevirinirim :)

NOT = Galiba Bitek KnightOnline.Exe VirüsLü Yakında Virüssüz Exe Koyarım : )

Ayrıca ALINTI ve ÇALINTI DeğiLdir.. Client Tamamiyle Bana Aittir !!!

:beer:beer:beer:beer:beer:alkis:alkis:alkis:'(:'(:'(:'(:'(:'(:pro:pro:pro:pro:pro:'(

Teşekkürler tam aradığım şeydi inşallah çalışıyodur:alkis

Kardeş şifre ney?

Bozuk indirmeyin.Kota gitti b*k yere

Valla şifre salladım yanlış dedi ama yükledi en son yüklendi ve bozuk dosya falan dedi

şifreyi Yanlı$ Yazınca öle Der ßen ßi ßakayım $unun şifresine.

eline sağlık ayrıca bu tür pwp ko larda knightonline.exe genelde viruslu oluyo ama zararsız diye biliyorum :p

full patchlı indittirdim arkadaşıma 250mb idi bu cok fazla değilmi ??

Geri