• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

13 Yaşındaki çocuğa 100 bin euroluk tekne.

Kimileri yiyecek ekmek bulamaz...Anlayamazsınız siz diyor bir de yazık valla yazık.

Ne o iyilik bekçisi oldun heralde kaya ? Darülacezeyi senmi kurdun olm sanane ? İster alır ister almaz benim okadar param olacak şahsen fakir doyurmam kendime harcarım.

Burada suç çocuğu yetiştiren ailesinde. Velete her b.ku vermişler, elindekinin değerini anlamasını engellemişler. Çocuğun bir suçu yok.

Bu arada kendi vicdanınızı övmek, kendinizi tatmin etmek için o çocuğa laf atacağınıza az mantıklı olun.

Son düzenleme:
Yokta hayırdır yani artist artist cevaplar felan.İyi madem fakir doyurmak istiyorsun o BF4 Ü ULTRADA ÇALIŞTIRITAN BİLGİSAYARINI SAT sonra fakir doyur.
Aldığım 2000 liralık bilgisayarı 100.000¤ değerinde tekne ile kıyasladın ya pes artık.

Çocuk daha insan olamamış konuşmayı bilmiyor birde üstüne üstlük "Anlıyamazsınız; motorun yaptığı dalga denizi köpürtmesi diyor.Ağlıyor" erkek bile olamamış insanlık ne haddine...

moco coco kardeş adam konuya yorumunu belirtmiş sen hayırdır sana laf çakmıyorda o çocuğumu savunuyorsun konu açmışsın adam yorum atmış üstüne neden adama laf çakıyosun
Kendi egosunu tatmin ediyor.Ayrıca kendisi asla o kadar para kazanamayacağı ve öyle şeyler alamayacağı için bana sataşıyor.

Coco gereğinden fazla tepki göstermişsin 2000 lik leptopla bunu nasıl kıyasladın ki anlamadım ben onu o aileninde milyar dolarlık bir aile olduğunu da sanmıyorum

Aslında çocuğun bir suçu yok onu bu hale getiren ailesin de suç.

Ne diyeceğimi bilemedim 100 TL'lik Rp çekemiyorum ben daha oynadığım oyuna adam 100 bin euroluk tekne alıyor çocuğuna :D

Ciddi ciddi o lafları diyip ağladı ya ne diyim allah gözünü doyursun

Dünyada adaletin olmadığının bir kanıtı daha , aslında çocuğun değil bu çocuğa bunu alanın görgüsüzlüğü mü denir haysiyetsizliği mi denir ne derseniz deyin

Yorumları okudum da kimisi demiş fakirleri doyursun kimisi demiş gözü doymamış filan.

Nerden biliyorsunuz o adamın fakirlere yardim etmediğini? Belki o adam aldığı teknenin fiyatının 10 katı kadar fakirleri doyuruyordur , belki adamın kimsesizler için kurduğu vakıf vardır, belki adam her ramazan kimsesizler için yemek çadırı kuruyordur bunlari nereden biliyorsunuz?

Kimse kimseyi kandırmasın siz de bu adam kadar zengin olsaydınız Ferrari'lere binmek isteyecek, sabah kahvaltinizi Paris'te akşam yemeğinizi Londra'da yemek isteyecektiniz.

Kim bilir belki adamın babasından kalma veya kendi alın teriyle çabalayıp işlerini bu kadar iyi noktaya getiremeyecekti, unutmayın Sabanci'nın babasi bir hamaldı...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumları okudum da kimisi demiş fakirleri doyursun kimisi demiş gözü doymamış filan.

Nerden biliyorsunuz o adamın fakirlere yardim etmediğini? Belki o adam aldığı teknenin fiyatının 10 katı kadar fakirleri doyuruyordur , belki adamın kimsesizler için kurduğu vakıf vardır, belki adam her ramazan kimsesizler için yemek çadırı kuruyordur bunlari nereden biliyorsunuz?

Kimse kimseyi kandırmasın siz de bu adam kadar zengin olsaydınız Ferrari'lere binmek isteyecek, sabah kahvaltinizi Paris'te akşam yemeğinizi Londra'da yemek isteyecektiniz.

Kim bilir belki adamın babasından kalma veya kendi alın teriyle çabalayıp işlerini bu kadar iyi noktaya getiremeyecekti, unutmayın Sabanci'nın babasi bir hamaldı...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim milletimi böyle denizim bilmeden araştırmadan yorum yapmak hobi haline geldi

Geri