• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

130 Cap server Emek mi yoksa Pwp

130 Cap server Emek mi yoksa Pwp

• Emek olsun

Kullanılan: 11 44.0%
  • Pwp Server olsun

Kullanılan: 14 56.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Adventurous

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
97
Arkadaşlar 1 server kurmayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım

aklımda 2 seçenek var

1- Emek olup 1 levelden 130 levele kasıcaklar. (Silk Satılı olucak)
2- 13 DG Sun+10 lar npc de olucak Elixri Drop kapatılıcak Sun +16 İtem satılıcak 130 level başlangıç olucak.

Arabian Town ve 125 Skiller ekli olucak bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim

Exp yüksek olursa 1. azda olsa tutar.
+16 fazla olur.Yada 0.5 rate olarak elixir düşerse 2. daha çok dolar emek serverine göre.

Emek olursa belli bir kitleye sahip olmanız gerekiyor,player sıkıntısı çekmemek için.
Fakat pwp server az zamanda çok player toplayacakdır ama kazancı pek olmaz.Ama bana göre pwp
:drunks
Hayrola 3. server yoldamı :)

Serverı açmaktan vazgeçtim 3. serverı yaza artık :) allah nasip ederse

emek yap emek olsun ya ama emek yap hadii lütfennn .s.s.s.s

gerçekten emek server yap

yapacaksan emek olcak stacklar ayarlancak canavarlardan düşen çöp tablet arrow bolt v.b şeyleri kaldırcan ki adam çekebilesin.

Geri