• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

15-20dk Film Cekicez Effect Verebilcegimiz Program ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Arkadaşlarla Bi Film Cekmeyi DÜşünüyoruz Amatör Lakin Ne kadar amatör desekte profesyonel kamerayla ve gercege yakın silahlarla cekicez fakat
mesela sniper zoom efecti olsun vururken titreme gibi effectleri bilgisayardan vermemiz gerekiyor bunu en KOLAY hangi Programla Yaparız yada nasıl yaparız bi tavsiye Verirseniz sevinirim :)

Vururken ekran sallanması - renk ayarları ve daha fazlası için NewBlueFX Plug-In lerini kullanabilirsiniz. Peki, bu Plug-In leri hangi program üzerinde kullanacağız derseniz, Sony Vegas ya da Adobe After Effects üzerinde kullanabilirsiniz. Tavsiyem Sony Vegas kullanmanızdır. Çünkü bu program Adobe After Effects'e göre kullanımı daha basit kalıyor.

Ben Polat olurum :P Şaka bir yana konu hakkında yardımcı olamayacağım fakat tamamlandıktan sonra izlemek isterim,şimdiden emeğine sağlık

Sony vegas pro gerçekten güzel bir program ama şöyle söylim 3.5 dklik videoya 101 tane effect verdim boyutu ise 250mb ve 2.5 saat bekledim editleme işlemini kaydetmesi için. 15-20dk'lik bir videoya 100 veya daha fazla effect verirsen 1 günde kaydeder :) effect sayısını az tut bence tabi sony vegasi kullanırsan :)
64 bit için geçerli sony vegas pro 11 full crackli olani var elimde eğer kullanırsan öm atarsin linklerini paylaşırım sana.

Sony vegas pro gerçekten güzel bir program ama şöyle söylim 3.5 dklik videoya 101 tane effect verdim boyutu ise 250mb ve 2.5 saat bekledim editleme işlemini kaydetmesi için. 15-20dk'lik bir videoya 100 veya daha fazla effect verirsen 1 günde kaydeder :) effect sayısını az tut bence tabi sony vegasi kullanırsan :)
64 bit için geçerli sony vegas pro 11 full crackli olani var elimde eğer kullanırsan öm atarsin linklerini paylaşırım sana.

az cok after effect'in bana yarayan bölümlerini anlamıstım ama onuda indireyim bide onu deniyeyim :)

1-2 soruda sorayım sana özelden yazıyorum simdi :d

Geri