• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

15 Degre Tablet

şu arabiana eklediğin npc lerin kodlarınıda paylaşsan keşke :D

Arabia kismini hangi linkten ekledin bi link verirmisin

Taiwan adında paylaşılan aslında New Job Gelişmiş Files'leri olan database'den var alabilirsin oradan.

StrawBerry

Kardeş nasıl ekledın o db ye ben eklıyemıyorum cast away db sıne bır el atsak ta bende eklesem olurmu ya

kardes kodlar burda neyini ekliyim sana kopyala yapıstır txt'de hersey hazır zaten castaway kullanıyorsan ıd'de cakısmada olmaz

Db ye yapıstır dım data ya gırıleceklerı ımportlayınca yada patnc verince client geliyor geri kapanıyor c sro client ilede denedim imprtladıgım dosylaramı yanlış yani

bak kardesim konu isimlerini mi karıstırdın bilmiyorum ama burda data'ya import edecek bisey yok.Arabia town'dan bahsediyorsan ben de oyle bir sorun olmadı

Geri