• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

17 Ağustos depremi

Yamiyama

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2009
Puanı
27
561551_195561460618056_663302874_n.jpg

Hoşçakal "ADAPAZARI" Çığlıklarn,toz bulutlarının,korkunun,duvarlardan tavanlardan değil içimzden kopan parçaların bize ölümü anlattığı gece.

Depremde ölen herkese allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun. Allah böyle bir acıyı kimseye vermesin...

Allah yardımcıları olsun kimseye böyle acı göstermesin çok zor yaşayanlar için ayrı bir zor bu durum :(

Depremi yakından hisseden biri olarak Allah tekrarını nasip etmesin İnşallah Ölenlere Allah'dan rahmet diliyorum.

depremin gerçek şiddeti 9.6 ölenlerinde 60 bin civarında oldugu söyleniyor senelerdir devletin o zamanlar bize söyledigi 12bin kayıp 30bin civarlarında ölen oldugu depreminde 7.4 şiddetinde söyleniyodu depremi yaşamış biri olarak şiddeti hakkında bişey diyemem ama kesinlikle ölenlerin sayısı dogru değil

allah yaşatmasın bidaha

Videoda gördüğünüz yıkık binalardan çok can çıkarttım bir o kadarda ölü bendenler çıkartım.Beni az bucuk tanırsınız sinirliğimdir birden öfkelenir birden patlarım ve patladığımda gözüm hiç bir şey görmez işte bunların nedeni o lanet deprem . 1 gün içerisinde o kadar çok ceset gördüm ki o kadar cok can kurtardım ki ardı ardına 3 defa uyuşturucu ilacın etkisinde olmama rağmen sinir krizi geçirdim.
Yani depremin izlerini hala taşırım.

Az öncede şimdi burada oldu Gemlik merkez 4.1 elalem sokaklara döküldü korkudan abartılacakta birşey yok aslında sırf 17 ağustos diye içeri girmiyolar hey allaahım

Geri