• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Merhaba dostlar. Bugün malumunuz 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü. 1 karış toprak için ne canlar verdik ne kanlar döktük... İşte sizlere o zamandan bu zamana her şeyi anlatan ufak bir kısa film...

Ruhları şad, mekanları cennet, kabir nur pür olsun inşallah...

t%C3%BCrk-bayra%C4%9F%C4%B1-resmi.jpg

canakkalezaferi.jpg

[video]http://www.izlesene.com/video/18-mart-canakkale-kisa-film-hd/7245980[/video]

Bayrakları bayrak yapan üstündeki KANDIR,
Toprak eğer uğrunda ölen varsa VATANDIR!
Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz!

Tum sehitlerimizin ruhu sad olsun. Utaniyorum bu topraklarda yururken ben. Ecdadinin ne ugraslarla kazandigi vatan ustunde her turlu pisligi yarattik. Uzuluyorum ki hayatta kalmayi hak edenler orda yatiyor, bu vatanin tek tasini hak etmeyenler bizleri yonetiyor. Gururlu ve utancliym.

DUR YOLCU
Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın,
Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın,
Bir vatan kalbinin attığı yerdir!.

Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda,
Gördüğün bu tümsek Anadolu'nda
İstiklal uğrunda, namus yolunda,
Can veren Mehmed'in yattığı yerdir!

Bu tümsek, koparken büyük zelzele,
Son vatan parçası geçerken ele,
Mehmed'in düşmanı boğduğu sele,
Mübarek kanını kattığı yerdir!...

Düşün ki haşrolan kan, kemik, etin
Yaptığı bu tümsek, amansız, çetin,
Bir harbin sonunda bütün milletin,
Hürriyet zevkini tattığı yerdir!...

NECMETTİN HALİL ONAN

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Eğil Kulak Ver Ceddine, Türk'e Kefen Biçmek Kimin Haddine ?

Bütün Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin...

Geri