• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

19.09.2011 CSRO Yeni Patch Detaylı REHBER !(Rar pas yayınlandı. )

KaYZeRSoZZe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
194

2q0tzbq.png

Merhabalar arkadaşlar ;

Csro'ya 19.09.2011 de gelecek olan patchte bakalım neler olacak ;

[BILGI]
Varan 1

Yeni avatar :
ad_1.jpg

ad_2.jpg

Varan 2​

Hapis sistemi falan demiş tam anlayamadım ama burada hiçbir transfer scrool falan çalışmayacaktır falan filan diyor bize yaramaz suçsuzuz biz :D

jyxx_clip_image002.jpg

Varan 3 :​

En büyük olay Zeplin gelecek !

ft01.jpg

ft02.jpg

ft03.jpg

ft04.jpg

Zeplin almak için ;
1- Event so ok'un yanında karnaval dressli biri var .gidip görevi alın.Lastik bant toplayıp zepline sahip olabilirsiniz.1000 tane toplayan zeplini kapar .Ahanda o kişi :

ftjnh1_clip_image002.jpg

2- İşte lastik bant topla falan filan saçmalamış burda resimlerle daha iyi anlarız :)

ftjnh1_clip_image002_0000.jpg

ftjnh1_clip_image004.jpg

3- Oyunculara Zeplinle 2 saat 50 dakika boyunca uçuş izni olacak. Karnaval gün ara başladıktan sonra, NPC (örneğin 16 noktası olarak 18:50 ile 19:00 zeplin verildiği zaman ) zeplin 10 dakika yayınlayacak, 80 veya daha fazla oyuncu olabiliralan zeplin de NPC ile sahne, sistem olacak rasgele oyunculara iki tekne göndermek için dört teknelerden (Gökkuşağı tekne, göğüs tekneler, UFO tekneler, ilaç başlatır)

ftjnh1_clip_image006.jpg

4- İşte uçuyoruz :

ftjnh1_clip_image002_0001.jpg

Varan 4​

Savaşlar için çeşitli aletler gelecek resimlerini vereyim açıklamaya gerek yok nasılsa kazanamıyoruz :zzz:

gcbq_clip_image002.jpg

gcbq_clip_image004.jpg

gcbq_clip_image006.jpg

gcbq_clip_image008.jpg

gcbq_clip_image010.jpg

gcbq_clip_image012.jpg

gcbq_clip_image014.jpg

gcbq_clip_image016.jpg

gcbq_clip_image022.jpg

gcbq_clip_image028.jpg

Varan 5

Klasik uniq eventi olacak.

69pba9.jpg

1182fj9.jpg

[/BILGI]

[NOT]

Download Link :

175-195 patch download link :

http://dnion.srocn.com/SroPatch(175_195).rar

Rar pass: 请于9月19日更新

Not : 7zip ile çıkartınız.
[/NOT]

Son düzenleme:
Hapis sisteminde gmye küfür edilince veya report edilince atılıyosunuz
zeplin ksrodaydı onun hakkında fikrim yok
fw dekiler mancınık filan craft sistemi gibi istenilenleri verince mancınık alıyosunuz çok sağlam bunlar galiba ve alan olarak vurabiliyo diye biliyorum
unique eventi bildiğiniz işte 104char var gitmeye bile tenezzül etmem 12dg nin gelmesi yakındır çinliler hayvan gibi silah item biriktiriyolar msnde alman biriyle konustum div1de oynayan o kadar zengin almanlar bile 12dg gelince oyunu bırakıcaklarmış +14egy staffın vurusu 7k mı ne bunlar +12 12dg basınca hayal bile edemiyorum
Eyv salihim

Hapis sisteminde gmye küfür edilince veya report edilince atılıyosunuz
zeplin ksrodaydı onun hakkında fikrim yok
fw dekiler mancınık filan craft sistemi gibi istenilenleri verince mancınık alıyosunuz çok sağlam bunlar galiba ve alan olarak vurabiliyo diye biliyorum
unique eventi bildiğiniz işte 104char var gitmeye bile tenezzül etmem 12dg nin gelmesi yakındır çinliler hayvan gibi silah item biriktiriyolar msnde alman biriyle konustum div1de oynayan o kadar zengin almanlar bile 12dg gelince oyunu bırakıcaklarmış +14egy staffın vurusu 7k mı ne bunlar +12 12dg basınca hayal bile edemiyorum
Eyv salihim

Açıklama için teşekkürler :)

Teşekkürler beyler :)

Son düzenleme:
ßen hepsini indiRdim ama bi Tanesini biLe açamadım :D

Geri