• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

19 Yaşıma Girdim...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
39n15p.jpg

Merhabalar arkadaşlar. Bugün, 26 Mart günü tam olarak 19 yaşıma girdim. Bu süre zarfında gerek küçüklükte, gerek büyürken bir çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum.

Öncelikle senelerdir birlikte olduğum, birlikte olurken bir çok şey öğrendiğim MaxiGame platformuna sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Burada dolu dolu 5 sene geçirmek üzereyim. Bu forum ile birlikte büyüdüm desem yeridir. Burada bilgilerimi paylaştım, burada bilgilerime bilgiler kattım, burada sanal dünyanın sıcaklığını ve samimiyetini görüp öğrendim. Bu süre zarfında üzdüğüm ve kırdığım kardeşlerimden, abilerimden özür diliyorum. Her geçen gün yeni bir şey görüyor ve öğreniyor olmak gerçekten mutlu edici. Fakat üzücü olan şey ise her sene dünyadan ve sevdiklerinden 365 gün kaybediyorsun demektir. Bunun hissiyatını gerçekten sevmiyorum. Bazen, keşke hep aynı kalsa insanlar diyorum. Ama malesef dünyamızın kuralı gereği bu mümkün olmuyor. Bize de boyun eğmekten başka bir şey düşmüyor. Hepinize teşekkür ederim MaxiGame. Buradaki her insanın yeri benim için çok özel ve uzuuuuuuuunnnn süreler boyunca aynı kalmasını temenni ediyorum.
:bday:

Nice senelere kardeşim.Benimde az kaldı 19 olmaya.Yavaş yavaş 20'ye geldik be yaşlandık :D

RZleb.jpg

Ben 21'im böyle yaşlılık moduna giremedim,siz daha bu yaşta sakin olun yaw :D

Cok tesekkur ediyorum, hep birlikte olsun insallah :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice mutlu yıllara kardeşim.

Doğum günümü kutlayan tüm abilerime, kardeşlerime sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Bu günümde de yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim :)

Geri