• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1988 Model Şahin (Satılık)

$eRiAlKiLLeR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
17
14 Yıllık yadigarı satma vakti geldi artık,gerekli birikimi yaptım artık avrupa araçlara yönelmeyi düşünüyorum opel veya nissan düşünüyorum.Aracımın satış fiyatı 5.900 tl dir performans olarak ilginizi çekecek şeyleri söyliyeyim;

Araç LPG ve Elektrik sistemi olarak bilgisayarda ayarlanmaktadır

Soğutma sistemi baştan aşağı değişmiştir istediğiniz kadar sıkıştırın hararet yapmaz

4 Lastik Lassa garantilidir 3 aylık yol yardımı vardır lastikler 3 aylık

Egzoz sistemi manifotla birlikte değiştirildi öyle apaçi gibi egzoz sesi motor sesi çıkarmaz içeriden motorun sesini duyamazsınız

Sportif yan aynalar,arka bagaj çıtası vs bir sürü aksesuar vardır resimlerde görebilirsiniz

Tofaş Şahin 1.6 1988 Model 5.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 127819093

Geri