• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2.el canavar gaming kasa satılık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Yaklaşık sadece 3 milyara topladığım kasamı satıyorum arkadaşlar .
q4Z2BD.png

windows 8.1 orjinal cd+ everest g8 gaming mouse 55 liraya aldığım gaming pad g230 gaming kulaklık içinde ekranı olmakla birlikte noc modeli 260 liraya almıştım. pc parçalarının kutuları ve garanti süreleri devam etmektedir.. toplamda 3500 tl harcadıgım kasaya

istediğim fiyat iphone 5s + TL nakittir içindeki parçalarının kutulu resimlerini ciddi kişilere whatsapp facebook üzerinden atıcam .. acil satıyorum borçlarımdan ötürü...

İsim Soyisim iletişim. = TUĞBERK ELSEVEN 05435196316 alıcılar ararsa daha ıyı olur gıremıyorum vakit yüzünden

İstedigin fiyat nedir ? 5s + nakit demissin ama , telefon fiyati cok farklilik gosterir.Nakitte ayni sekilde simdi 50tl de nakitten sayilir,500tl de net bir fiyat herkes icin kolaylik olucaktir.

İlanda verilen pc özellikleri ve fiyat bilgisi çok yetersiz güncellersen sevinirim. Özellik olarak sadece işlemcinin ne olduğu belli. Ram, Ekran Kartı, HDD vs geri kalan hiç birşey belli değil.

Fiyat olarak ise iPhone 5S+ nakit demişsin bu tam olarak kaç TL ? Misal gittim 500 TL he haşat olmuş ama çalışan bir iPhone 5S ve 10 TL para verdim üste ne olacak ? Yazdığın fiyatın bir belirleyiciliği yok.

ciddi düşünen alıcalara numaramı ve adresimi bıuraktım hepsini ozelden atıcam

Geri