• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2.El Satmayı Düşündüğüm Şeyler Hakkında Yardımcı Olur Musunuz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pluotos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pluotos

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2016
Puanı
25
Merhaba arkadaşlar İzmir'de oturuyorum en baştan bunu belirteyim burada oturupta böyle bir iş yapmış birileri illa vardır diye düşünüyorum. Bana yol gösterebileceğinizi umarak açtım konuyu. Sorularım şunlar;

1)Satmayı düşündüm bir bilgisayarım ve telefonum var. Satmak için faturalarınıda götürmem gerekiyor mu?

2)Bilgisayarımın 2gb Ram ı 700 mb ekran kartı var. Telefonumda Asus Zenfone 5 16 gb. İkisini toplam 750 den satmam sizce mümkün mü?

3)Samsung S4 Mini'de eklesem, fakat pil sorunu var. Toplam 900 - 1000 liraya satabilir miyim?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Bilgisayar konusunda birşey söyleyemem ümit abi daha iyi bilir bu işi fakat telefonları satmaya çalışacaksan dikkat edilen bir kaç husus var. Garantisi var mı ? Kutu ve içeriği tam mı ? En önemlisi kozmetik, cihazın dışında deforme var mı yok mu ? tarzında şeylere göre fiyat belirlenir. Faturasız elektronik cihaz her zaman ederinin altında fiyat verirler.

ÖRN: 500 liralık cihazın faturası yoksa 400 lira. Kutusu ve faturası yoksa 300 lira tarzında ücretlendirmeler yapılıyor.

Faturayı götürmen senin daha iyi bir fiyata satmana sebep olacak. Faturasız satamaz mısın ? Satarsın ama daha düşük fiyata.
Sana tavsiye, telefoncuya satma ölü fiyat verirler. Elden satarsan 50 lira 75 lira kâr edersin.

Bilgisayar konusunda birşey söyleyemem ümit abi daha iyi bilir bu işi fakat telefonları satmaya çalışacaksan dikkat edilen bir kaç husus var. Garantisi var mı ? Kutu ve içeriği tam mı ? En önemlisi kozmetik, cihazın dışında deforme var mı yok mu ? tarzında şeylere göre fiyat belirlenir. Faturasız elektronik cihaz her zaman ederinin altında fiyat verirler.

ÖRN: 500 liralık cihazın faturası yoksa 400 lira. Kutusu ve faturası yoksa 300 lira tarzında ücretlendirmeler yapılıyor.

Faturayı götürmen senin daha iyi bir fiyata satmana sebep olacak. Faturasız satamaz mısın ? Satarsın ama daha düşük fiyata.
Sana tavsiye, telefoncuya satma ölü fiyat verirler. Elden satarsan 50 lira 75 lira kâr edersin.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :) Elden satmak mantıklıydı fakat hızlı bir şekilde satmak istiyorum çünkü ihtiyaçlarım var. Ondan dolayı bir telefoncuya satmaya karar verdim. Dışı derken çatlak, kırık tarzı şeylere mi bakılıyor? Eğer öyleyse iyiki sağlam tutmuşum :D Yarında bir faturayı arayayım, teşekkürler :D

Geri