• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2.El ürünü Sıfır diye Satmak

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Geçenlerde babamın Samsung E250 model telefonu bozuldu.Babamda ona alışıktır başka telefon kullanamaz pek.Her neyse geçenlerde bu model telefon arıyoduk sahibinden.com'da sıfır diye ilan koyulmuş.İnanmadık başta ama telefonla aradı ve adam sıfır olduğu konusunda inatla iddaa etti.Bizde kapıda ödemeli şekilde aldık.Tabi saflık bizde,kargoyu incelemeden aldık telefon resmen skandal.kutusunda geldi güya samsung dışı içinde nokia kartonu var.telefonu taktık içerisinde numaralar kayıtlı + saat 4.30a alarm kurulmuş.adam şimdi hala iddaa ediyor sıfır diye.Tükodere vs. başvurayımmı dükkanı var adamın istanbulda.Kafamı bozdu akşam akşam valla iş büyür.

Alarm mı kurulu ? Hahahahahahahaha :D

En azından telefon çıkmış :D
02184343172jpg_h358.jpg

Hahahahahahaah :D alarm mı kurulu hahahahahaha cacik çıkmamış icinden ona bakk sen :D

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Aradık adamı hala sıfır diye iddaa ediyor :D birden kapadı suratımıza mesaj attı araç kullanıyorum diye.iyi yollayın madem felan diyor kapıda ödeme şartıyla tabi yolluyoruz.geldiğinde garantide yoktu,faturada yoktu.Almaya ikna oldu gibi birşey istiyosa olmasın beyinsizin dükkanı var beyazıtta.Adresi yurdu belli.Bu şekilde telefon satarak hem dolandırıyor hem vergi kaçırıyor.Şikayette bulunmayı düşünüyorum geri alsa bile.Almazsa zaten bulunucam :D Benlik olay değil babamın işi ama deli oldum vallahi.Heralde dedi bu devirde sıfır e250 satılacağına inanacak kadar saf bunlar kazıklayayım hala diyor.Bulur.. :D vergi dairesine şikayette bulunucam büyük ihtimal olay çözülse dahi.
[MENTION=17751]Intensify[/MENTION] [MENTION=181038]Shi-Gin[/MENTION]

memlekette 0 e250 kaldı mı o da var :D

Kalmadı işte bizim saflığımız :D Belki Çin'de üretiliyodurda getirtiyodur mantığıyla aldık bide aradık almadan önce böyle böyle abi dedi adam iyi dedi babamda.Tamam alacak kadar safız ama gelen malın 2.el olduğunu anlamayacak kadar aptal değiliz :D uzatmaya gerek yok adrese yollayın benim diyo bide :D mesajda gerekli mercilere başvurucam yazdım.Evet yollucam ama ürünleri faturasız sattığınıda vergi dairesine bildiircem artık kaçarı yok :D

Geri