• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2. Geleneksel Marvel Team Buluşması

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Enson geçen sene ramazanda iftar yemeği yapmıştık tekrar buluşalım dedik ve geçen pazar buluştuk.Bi megana 8 kişi sığdık :D Buluşma; selamlaşma-mangal keyfi-sohbet-sahil kenarında yemekleri sindirme ardından eve doğru gidiş şeklinde sona erdi.Kısacası eğlenceli bir pazar günü oldu.Marvel teamın sadece sanalda değil reelde de güçlü bir takım olduğunu bir kere daha göstermiş olduk.

Aramıza hersene farklı arkadaşlar katıldı ve hepside bizimle çok iyi kaynaştı,gerek sohbetimiz olsun gerekse oyunlardaki zevkli ortam.Kısacası marvel team akarrrr <3 :D

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlara kapımız açık :)

Birkaç foto

1.Fotoğraftaki İsimler

1.Fuat(Rhena)
2.Aydın(Eflin)
3.Furkan(KissBerry)
4.Emre(Saint)
5.Samet(Heimdall)
6.Yunus(ByKuzgun)
7.Hakan(BlackStyle)
8.Cihan(SteinHard)

plcux.jpg

plcun.jpg

plcvu.jpg

plcuv.jpg

plcq5.jpg

arabada giderkenki videoya hakan izin vermiyor :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
vaayy çok güzel ya bende katılmak isterdim de İstanbul dasınız galiba buraya çok uzak malesef :(

Ortam gerçekten var.:)

Son düzenleme:
Aydın + Ben

Yunus + Hakan + Cihan

Toplu

Toplu

Bunlarda benden olsun

Ulen tipsizler aranızdaki en karizma yine cihan adam kendini hemen belli ediyor :P

Marvel grubu sadece , TeamSpeak'tan konuşmak ortam yapmak oyun oynamak değil..
Marvel sadece sanal değil , real'de de hep birlikte ve beraberiz. Bizim gibi olmak isteyen çok grub var fakat şuana kadar tek rastladığım "Destiny" onlarında hepsi bizim kardeşimiz.
Bizim gibi olmak için ilk önce saygıyı & sevgiyi & hoşgörüyü bilmek gerekir..

Bize katılmak isteyenler olucaktır muhakkak , bana ulaşabilirler..

Marvel grubu sadece , TeamSpeak'tan konuşmak ortam yapmak oyun oynamak değil..
Marvel sadece sanal değil , real'de de hep birlikte ve beraberiz. Bizim gibi olmak isteyen çok grub var fakat şuana kadar tek rastladığım "Destiny" onlarında hepsi bizim kardeşimiz.
Bizim gibi olmak için ilk önce saygıyı & sevgiyi & hoşgörüyü bilmek gerekir..

Bize katılmak isteyenler olucaktır muhakkak , bana ulaşabilirler..
hakan o değilde sendeki çene baya gelişmiş he :D samet nickinimi değişti ben onu nopasaran diye biliyordum la ?

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Geri