• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2 ibot açmıyor

jojomax31

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Eyl 2010
Puanı
1
birinci ibottu açıp çara giriyorum yan charımı açmaya kalktıgımda görev yöneticisinde 1 2 saniye açılıyor sonra gidiyor kaç kere denedim olmadı ilk girdiğimle herşeyi yapabiliyorum her şeyi düzgün yaptım yani yardımm.

birinci ibottu açıp çara giriyorum yan charımı açmaya kalktıgımda görev yöneticisinde 1 2 saniye açılıyor sonra gidiyor kaç kere denedim olmadı ilk girdiğimle herşeyi yapabiliyorum her şeyi düzgün yaptım yani yardımm.
1. client workstationda olmak zorunda.

1.cilient zaten workstationda ben kendi pcmde 1 ci açılıyor 2.ci açılmıyor.

Geri