• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2. şifre sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mgulel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mgulel

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2015
Puanı
0

oyuna bıraaklı baya oldu yeni bir id aldım oyuna girdim 2. şifre oluşturmamı istedi şifre yazdım confirm bastım ama oyuna bir türlü giremedim oyun dondu yardım edermisiniz. tşk ederim şimdiden.

şimdi girdim şifreyi ama yarat diyorum oyun dondu iptal diyorum yine birşey yapmıyor bayada bekledim bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

25 Ağustos 2015 deki bakımdan sonra oldu muhtemelen ya bug var yada bilerek yapılmış bir durum.

Geri