• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2 Tane Yazı Efekti ..( Cam kırıkları ve Hereos )

iFantastic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Eyl 2009
Puanı
10
Cam Kırıkları !!!
j7dvfa.jpg

iLk resimde söylemeyi unutmusum.. 400x200 boyutunda yeni bi sayfa actıktan sona Crtl + J ye Tıklayıp Layerımızın kopyasını alıp öyle yazımızı yazıoruz.. Yazımızı yazdıktan sonra Blending Options Ayarlarına qiriyoruz.. Asaqıda verdiqim Deqerleri Verin ve islem bitecektir.. Kolay qelsin.
mjl3iw.jpg

Inner Shadow .. Renk kodu : 24e9f5
vebxqg.jpg

Inner Glow .. Renk Kodu : 75e0ff
ad0g.jpg

20koirk.jpg

14bncx.jpg

Satin Renk kodu : 0084ff
200zkg2.jpg

Color overlay renk kodu: b8deff
ftzfuq.jpg

Sonuc :

s29xyv.jpg

Hereos !!

2lcmr7n.jpg

1zlspxh.jpg

3-Layer menüsünden kopya layerımız seçili iken Filter + Blur + Motion Blur’u seçiyoruz…karşımıza ufak bir pencere açılacak ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz ve onaylıyoruz...

s2blz4.jpg

5-Şimdi tekrar layer menüsüne geliyoruz ve kopya layerımızın opacity değerini %70 olarak ayarlıyoruz.

Sonuc :
5ozclc.jpg

Sağolasın Çok güzel işime yaradı yenı basladım senın konun ıle yaptım açıklayıcı gayet :D

Geri