• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2 yıl aradan sonra

SouL_Nuker

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2012
Puanı
0
Arkadaşlar 1.5 yıl önce bıraktım oyunu bu aralar aklıma takılıyor yeniden başlıyım mı acaba diye sro r için ne dersiniz zevkli mi hala oyun gelişmeleriden de baya uzak kaldım kısaca + - bahsederseniz sevinirim.

Arkadaşlar 1.5 yıl önce bıraktım oyunu bu aralar aklıma takılıyor yeniden başlıyım mı acaba diye sro r için ne dersiniz zevkli mi hala oyun gelişmeleriden de baya uzak kaldım kısaca + - bahsederseniz sevinirim.

millet aldı başını kastı geliştirdi hiç boşuna onlara yetişmeye çalışma. yeni bi oyun gelicek onu bekle sroya benziyor

Geri