• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

20-40 level arası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Forumda metin2 oynayan kaldı mı bilmiyorum ama bana server fark etmez içinde kasılıcak kadar itemi olan 20-40 lv arası char lazım bizim cafedeki adam gold botu yapıyomuşta güzel para veriyo şu sıralar banada para lazım elimdede hiç yok hayrına verebilirseniz çok iyi olur.Özellikle alesta(ilk server) serverine girebilen bi char varsa çok daha iyi olur sbot acc verebilirim süresi bitmiş.

Not:Metin2 oynamıyorum paraya sıkıştığım için bu işlerde çok para var çoook :D

Metin 2 'yi genellik ile küçük yaştaki kardeşlerimiz oynuyor.Malesef ki para onlarda çok ve verecek yerler arıyorlar. :) Metin2'de gerçekten iyi paralar var. :)

Sadece ilk servere giren bi chardan(boş) 5lira alıcam adamdan benim için çok iyi şu sıralar acayip sıkışıktayım laptopun pili bitti telefonu çamaşır makinesinde yıkadım :alkis

Edit:Acıyın bana hayrına boş charlarını bu garibana verinde satsın.:cry:

5 lira az veriyo söylim sana eğer üyelik bulursan facede yay 10 tl alırsın üyelikler altın değerinde artık:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri