• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

200 - 300 Lira Arası Oyuncu Koltuğu Önerisi

mobiladam

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Kas 2017
Puanı
4
Selamlar maxigame,

Sizlere uzun bir araştırma sonucunda ulaştığım bilgileri derlemek ve bu tür bir araştırmaya gireceklerin bulabileceği kaynak bir konu oluşturmak istedim. Biliyorsunuz gelişen internet ağı ile beraber sadece bilgisayar değil, çevre birimleri de bilgisayar kadar önemli ve bütçe ayırılan bir konu haline geldi. Bilgisayar sandalyesi de bu bütçe ayırma işlemine giren parçalardan birisi...

Öncelikle bilgisayar koltuğu için bütçe ayırmalı mıyım ?

Elinizde fazladan bir bütçe varsa ve maddi durumunuz iyi ise görüntü kısmını da bir kenara bırakın, saatlerce oturduğunuz bilgisayar sandalyesi rahat ve konforlu olmalı, işin güzel bir görünüş kısmı 2. sıraya yazılmalıdır. Zaten rahat bir koltuğunuz var ise ayrıca bir bütçe ayırmanıza gerek yok.

Elimde bir oyuncu koltuğu yok, bendeki sandalye de rahat değil

Diyorsanız, İşte bu nokta da bütçenizi gözden geçirip, ne kadar bir miktarı bilgisayar sandalyesine harcayabilirim diye göz atmalısınız. Bu noktadan sonra aşağıya devam edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Kısa kısa bahsedelim, Aldığınız koltuk öncelikle bütçenize uymalı, bu yüzden beğendiğiniz ürünü belirledikten sonra farklı farklı sitelere bakıp karşılaştırma yapın ve en uygun yerden alın. İkinci olarak alacağınız oyuncu koltuğu rahat ve kullanışlı olmalı ve odanıza ve bilgisayar aksesuarlarınıza renk olarak uyum sağlamalı, son olarak ta sizden önce alanlar üründen memnun mu diye araştırma yapmalısınız. Ürün güzel görünüyordur belki ama önceki kullanıcı yorumları sizin için önemli olmalıdır.

Gelelim Konu Başlığına: 200 -300 Lira Arası Gamer Koltuk Önerisi

Evet arkadaşlar benim pc koltuğu için ayırabileceğim bütçe bu sınırlardaydı. Bu yüzden ekstra araştırmalara girip yukarıdaki adımları uygulayıp en sonunda TÜrksit markasında karar kıldım ve İnka Oyuncu Koltuğu için siparişimi verdim. Türksit yıllardır ülkemizde üretim yapmış bir firmaydı ve olumsuz pek bir yorum göremedim. Alacağım ürünün odama uyan renklerini de bulunca (beyazz-kırmızı) indirim anını yakalayıp satın aldım.

Memnun muyum ?

Evet gayet kullanışlı ve odaya girdiğimde keyifle bilgisayar köşeme bakabiliyorum. Tek dezavantajı beyaz ağırlıklı aldığım için temizlemede biraz sıkıntılar yaşıyorum. Ama farklı bir renk tercih etseydim sanırım bu da dert olmazdı. Son bir not, Arayanlar bulabilsin diye bir video da amatör olarak kutu açılımı yapmıştım. Bu konuya gelip almaya karar veren olursa naçizane ekstra bir fikir verebilir.

Geri