• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2012 Efsun Botu (TÜRKÇE)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NightOfShade

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2011
Puanı
16
Açıklama

Merhaba ArkadaşLar Sizlere Türkçeleştirdiğim Login Sistemi Olmadan 5'li Efsun Botunu sunacağım.Konu çok uzun değil.Umarım iyi anlatabilmişimdir.Pek fazla Almanca bilmediğimden bu kadar çevirebildim..

Efsun Botu Nasıl Çalışır ?

ArkadaşLar İndirdiğiniz Rar dosyasını Çıkarın.Ardından Pvp'imize giriyoruz.. Ve Sonra İnjectörümüzü Açıyoruz ben Process Hackeri tercih ediyorum.Oyunun exe veya bin e sağ tıklayıp "Miscallaneous>inject dll den "Efsun Botu 2012 Türkçe.dll" dosyamızı seçiyoruz ve hilenin tadını çıkarıyoruz.

Video Linki

2012 Türkçe Efsun Botu// indirici123852 - YouTube

Download

Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım @WILDGUARD

Alternatif Download Link

Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım @WILDGUARD

Virus Tarama Sonucu

2012 Efsun Botu.rar - Jotti'nin malware taraması

Resimler
1vctv.jpg

1vcun.png

Hatalar

Eğer böyle hata alıyorsanız

1vcwz.jpg

Çözüm

Bu hata efsun nesnesinin envanterde olmadıgını söylüyor.Efsun Botunun AYARLAR bölümündenEfsun Alma diye bi yazı var onun solundaki tiki işaretle ve efsun nesnesi satan npc yi acık bırak bir daha böyle bir hata vermiyecektir.

Not:​Alıntıdır .

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çalışmıyor,ben deneme amaçlı siberm2 de denedim heackshıeld e yakalanıyor.

Ukalalık olarak algılamayın m2ciler ama metin2 oynayan var mı ya hala ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri