• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2013 Ygs= TERCİH!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FamousToy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FamousToy

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eyl 2012
Puanı
0
Arkadaşlar sonuçlar açıklandı ve ben 174 puan aldım 2yıllık ünv. gitcem barajı 140. tercihleri ne zaman yapıyoruz ve nerden ?

baraj 180 diye biliyordum ben temmuz sonuna doğru

meslek lisesi isen önün açık

düz - anadolu lise çkışlıysan - öncelik şartı bulunan hiçbir 2 yıllık bölüme giremezsin

tercihler lys sonucları acıklandıktan 2 hafta sonra açılır - tahmini temmuz ortası

Yav o puanla üni. girip ne yapacaksın? Okumak için okuyacaksın yine gidip çalışacagın yer asgari ücret. Hem ailene boşuna 2 yıl masraf hemde kendi hayatından 2 yıl boşa harcayacaksın. Seneye felanda girmeye çalışma 174 puanı 350 yapamazsın bence buda senin işine yaramaz.

Okumak için bile olsa üniversiteye gitmeni öneririm ortamı çok başka ilkokul lise okul değil üniversite okul

Geri