• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 lys açıklandı

EviLDream

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2010
Puanı
1
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1623 linkten ulaşabilirsiniz

YGS'den tercih yapıcam , LYS inanılmaz kötü geldi :whst

Son düzenleme:
Ben eğitim öğretim diye alt başlık olduğunu şu an öğrendim 0.o Ben konu off-topicte sanıyordum oha :D

Detayları yazarsam kan çıkar :D :D Ama istanbuldayım inşallah problem yok seneye kafama esince uğrayabilirim sana :D :D
ben kaç kere teklif ettim kaancıka görüşmeyi ayrıca skype dan falan konuşup maç atmayı.Garip bir şekilde kaçıyor böyle sosyal aktivitelerden hilmi bunu şüpheli buldu :D

Sınavsız geçiş hakkını kullananların sonuçları da ne zaman belli olur,bilgisi olan varmı ?

Sınavsız geçiş yapanlarda tercih yapamıyacakmı peki?
o

o konuda pek bi bilgim yok internetten araştırabilirsin veya okula gidip rehber öğretmene veya müdür yardımcısıyla konuşabilirsin. ama düşünürsek :D üniversiteye yerleşmek için kesinlikle tercih yapıcaklar ama kendilerimi yoksa başka birimi (rehber öğretmen veya müdür yardımcısı) yapıcak bilmiyorum. yani en basitinden git okula de ben sınavsız tercih hakkımı kullandım tercihi ben mi yapıcam de onlar sana cevabı verir. ayrıca onlar yapıcaksa ve kendi şehirinden başka bir yerde olmasını istiyorsan onların yanına giderek beraber yap onlar büyük ihtimalle kendi şehrini yazacaklardır tercih listesine

o

o konuda pek bi bilgim yok internetten araştırabilirsin veya okula gidip rehber öğretmene veya müdür yardımcısıyla konuşabilirsin. ama düşünürsek :D üniversiteye yerleşmek için kesinlikle tercih yapıcaklar ama kendilerimi yoksa başka birimi (rehber öğretmen veya müdür yardımcısı) yapıcak bilmiyorum. yani en basitinden git okula de ben sınavsız tercih hakkımı kullandım tercihi ben mi yapıcam de onlar sana cevabı verir. ayrıca onlar yapıcaksa ve kendi şehirinden başka bir yerde olmasını istiyorsan onların yanına giderek beraber yap onlar büyük ihtimalle kendi şehrini yazacaklardır tercih listesine

Başvurumu yaptığımda hocaya sormuştum tercihler filan ne zaman yapılacak diye de temmuz civarı filan demişti,şimdi sen diğer sonuçlarla birlikte açıklanıcak diyince ben galiba yanlış anladım :D Ösym puana göre rastgele okulu seçicek filan sandım da şimdi tekrar baktım nete şöyle yazıyor ;

Sınavsız geçişe başvuran aday ÖSYM Tercih Klavuzunda yer alan ve kendisine sınav geçiş hakkı verilen bölümleri tercih ettiği anda sınavsız geçişe başvurmuş sayılacaktır. Özetle tercih sürecinde melek liseli olmayan adaylarla aynı prosedürü takip edecektir.

Sınava girenlerin tercihleri sonunda bizlerde tercihimizi yapabilecez o zaman :)

Başvurumu yaptığımda hocaya sormuştum tercihler filan ne zaman yapılacak diye de temmuz civarı filan demişti,şimdi sen diğer sonuçlarla birlikte açıklanıcak diyince ben galiba yanlış anladım :D Ösym puana göre rastgele okulu seçicek filan sandım da şimdi tekrar baktım nete şöyle yazıyor ;

Sınavsız geçişe başvuran aday ÖSYM Tercih Klavuzunda yer alan ve kendisine sınav geçiş hakkı verilen bölümleri tercih ettiği anda sınavsız geçişe başvurmuş sayılacaktır. Özetle tercih sürecinde melek liseli olmayan adaylarla aynı prosedürü takip edecektir.

Sınava girenlerin tercihleri sonunda bizlerde tercihimizi yapabilecez o zaman :)

hayır sende herkes gibi normal zamanda tercihini yapıcaksın ve onların ki ne zaman açıklanırsa senin tercihinde o zaman açıklanacak

hayır sende herkes gibi normal zamanda tercihini yapıcaksın ve onların ki ne zaman açıklanırsa senin tercihinde o zaman açıklanacak

Sınava girenlerin tercih zamanı geldiğinde yani 1 Temmuz ile 17 Temmuz arasında benimde tercih yapabileceğim liste gelicek tercihi yapıp,diğerleriyle birlikte tercih sonuçlarımda açıklanacak yani ? Sınava girenlerin puanları açıklandı ama sınavsız geçiş yapanlara ait hiçbir sonuç yok ösym sitesinde :)

Geri